INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

Kordsa JEC 2024 Fuar Katılımı ve LinkedIn Canlı Yayını

Kordsa, dünyanın en büyük kompozit fuarı olan JEC fuarında stant açtı. Dr. Sertaç Doğanay, Kordsa’nın davetlisi olarak 5-7 Mart tarihleri arasında Fransa, Paris’te gerçekleşen bu fuara katıldı.

PROJE KONUŞMACILARI:
Prev Arrow
Dr. Sertaç Doğanay DR. SERTAÇ DOĞANAY

Exclusive Konuşmacılar, Müşteri & Tüketici Trendleri Konuşmacıları, Gelecek & Fütürizm Konuşmacıları, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Konuşmacıları, Dijital Dönüşüm Konuşmacıları, İnovasyon Konuşmacıları, Sürdürülebilirlik Konuşmacıları, Future of Work Konuşmacıları, Metaverse ve Web 3.0 Konuşmacıları, Teknoloji & Trendler Konuşmacıları, Yapay Zeka Konuşmacıları, Siber Güvenlik Konuşmacıları

Prev Arrow
Kordsa JEC 2024 Fuar Katılımı ve LinkedIn Canlı Yayını

Kordsa JEC 2024 Fuar Katılımı ve LinkedIn Canlı Yayını

Kordsa, dünyanın en büyük kompozit fuarı olan JEC fuarında stant açtı. Dr. Sertaç Doğanay, Kordsa’nın davetlisi olarak 5-7 Mart tarihleri arasında Fransa, Paris’te gerçekleşen bu fuara katıldı. Dr. Sertaç Doğanay, Kordsa CEO İbrahim Özgür Yıldırım’ı, fuar sırasında Sürdürülebilir Sohbetler LinkedIn canlı yayınında ağırladı. Kompozit teknolojileri ve uygulamaları üzerine bir sohbetleri oldu. Yayın aynı anda Kordsa kurumsal LinkedIn hesabından ve Dr. Sertaç Doğanay’ın YouTube kanalından ve Twitter hesabından izlendi.

   Konular

Benzer Projeler

Hepsiburada Cem Yılmaz - Reklam Filmi Duyurusu

FutureBright Group araştırmasına göre Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret platformu çıkan Hepsiburada, konuyu Cem Yılmaz’ın yer aldığı reklam filmi ile duyurdu.

Projeyi İncele

GittiGidiyor’un 20 Yılını Anlatan “Pazar Yeri” Belgesel Filmi

GittiGidiyor 20.yılında, sektörde ilk olmanın zorluklarını ve avantajlarını “Pazar Yeri” adını verdikleri bir belgesel film ile anlattılar.

Projeyi İncele