INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

Renew Together

“Toplum” bölümünde iklim krizinin dünyayı etkilediği perspektiften bakarak toplumu sürdürülebilirliğe hazırlarken önce çocukları ve kadınları öne koymakla ilgili çalışmalara değinmek. Yoksulluk, gıda çeşitliliğinin azalması ve gıdaya ulaşımının zorluğu konusunda toplumun bilinçlendirilmesinin önemini aktarmak.

PROJE KONUŞMACILARI:
Prev Arrow
Bünyamin Sürmeli BÜNYAMİN SÜRMELİ

Exclusive Konuşmacılar, Sürdürülebilirlik Konuşmacıları, Çevre & Enerji Konuşmacıları

Elif Ergu Demiral ELİF ERGU DEMİRAL

Cinsiyet Eşitliği, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Konuşmacıları, Yeni Konuşmacılar, Sürdürülebilirlik Konuşmacıları, Exclusive Konuşmacılar, İlham Veren Kadın Konuşmacılar

Prev Arrow
Renew Together

Bosch HC & Bünyamin Sürmeli & Elif Ergu

“Renew Together” mottosuyla varlık sebeplerini yeniden tanımlamak ve bunu duyurmak. Elif Ergu’nun katılımıyla “Toplum” bölümünde iklim krizinin dünyayı etkilediği perspektiften bakarak toplumu sürdürülebilirliğe hazırlarken önce çocukları ve kadınları öne koymakla ilgili çalışmalara değinmek. Yoksulluk, gıda çeşitliliğinin azalması ve gıdaya ulaşımının zorluğu konusunda toplumun bilinçlendirilmesinin önemini aktarmak. Bünyamin Sürmeli’nin katılımıyla “Ekoloji” bölümünde iklim ve iklimlendirme özelindeki sürdürülebilirlik konusunun markanın çalışmalarıyla bağdaştırılarak aktarılması. İklim değişikliği ve kuraklıkla ilgili sıkıntıları nasıl gözlemliyoruz ve neler yapmalıyız konusunda insanların bilinçlendirilmesinin önemi. Herkesin karbon emisyonunu hesaba katan bir yaşam sürmesi gerektiğinin altını markanın etki alanın etrafında çizmek.

Benzer Projeler

Türkiye İş Bankası & Beyhan Budak YouTube Video Serisi

Beyhan Budak, Türkiye İş Bankası için kendi stüdyosunda ve kendi ekipmanıyla 15’er dakikalık 4 video çekimi gerçekleştirerek bilgilendirmelerde bulundu.

Projeyi İncele

Odeabank'tan İlber Ortaylı ile Cumhuriyetin 100 Yılı

Odeabank Cumhuriyet'in 100. Yılını İlber Ortaylı ile çektikleri podcast serisi ile kutladı.

Projeyi İncele