HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ALDO KANE

Aldo Kane Dünya Rekoru Sahibi Maceracı, Kaşif ve TV Sunucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

ALDO KANE 2024 Konuşma Başlıkları ALDO KANE 2024 Konuşma Başlıkları

  • Dayanıklılık ve Zihinsel Güç
  • Duygusal Zeka ve Karar Verme
  • Expedition - Macera Dolu Bir Yaşam
  • Sınırdan Dersler
  • Bir Yaşam Tasarlamak

Aldo Kane Kimdir?

Kraliyet Deniz Piyadeleri Komando Keskin Nişancısı olarak çalışmış olan Aldo, keşif konusunda zengin bir deneyime sahiptir. Siyah Gergedan tarafından saldırıya uğramış, aktif bir volkana atlamış, Atlantik'i kürek çekerek geçmiş, Ebola'dan kaçmış, silah zoruyla alıkonulmuş ve Kaptan Kidd'in korsan gemisine dalmıştır. Aldo, Kuzey İrlanda ve Orta Doğu'da orduda görev yapmış ve Birleşik Krallık silahlı kuvvetlerindeki en genç Elit Komando Keşif Keskin Nişancılarından biri olmuştur.

Bugün BBC, Discovery, Nat-Geo, Channel 4, PBS, Channel 5, History Channel ve ITV dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki yayıncıların ekranlarında yer almaktadır. Tom Hardy, Henry Cavill ve Adrien Brody gibi isimlerle birlikte 100'den fazla ülkede en zorlu ortamlarda yer almıştır. Aldo, National Geographic'in Hollywood aktörü Will Smith tarafından sunulan son uzun metrajlı dizisi One Strange Rock'ın Keşif Lideriydi. Bu süre zarfında, önde gelen bir Amerikalı bilim insanını Afrika'nın en tehlikeli yanardağlarından biri patlarken derinlere götürdü. Tehlikeli yerlerdeki uzmanlığıyla Aldo, zorlayıcı araştırmacı gazetecilik misyonları için önemli bir figürdür.

'Lessons From the Edge: Inspirational Tales of Surviving, Thriving and Extreme Adventure' kitabının yazarı olan Aldo, aynı zamanda yüksek riskli ortamlarda çalışan film ekipleri için teknik güvenlik danışmanlığı ve risk yönetimi sağlayan Vertical Planet adlı bir işletmeyi yönetmektedir.

ALDO KANE kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.