INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ALEV TEKİNAK ÖZDERİCİ

ALEV TEKİNAK ÖZDERİCİ Potansiyeli Uyandırma Servisi

Keynote & Konuşma

ALEV TEKİNAK ÖZDERİCİ 2024 Konuşma Başlıkları ALEV TEKİNAK ÖZDERİCİ 2024 Konuşma Başlıkları

 • Bütünsel Sağlık Nedir?
 • Kalp ve Beyin Uyumu – Potansiyelini Yaşamanın En Hızlı ve En Keyifli Yolu
 • Açık ve Derin İletişim – Güçlü ve Zengin İlişkilerin Olmazsa Olmazları
 • Niye Enerjimiz Tükeniyor? – Oysa Yorulmamak Çok Mümkün!
 • Psikolojik Güçlenme – Farklılıklar Sana Güç Katsın!
 • Dayanıklılık – Zordan ve/veya Acıdan doğan GERÇEK GÜÇ
 • Öz Şefkat – İçindeki Mücevherin Değerini Fark Et, Hisset ve Yaşa!
 • Kişisel Gelişim – Gelişim Çabaları Gerilime Sebep Olmasın!
 • Enerji Dili – Bilmeyeni Tüketen Bileni Yükselten Evrensel Dil
 • Daha Savaşı – Neyin Savaşı Belli Değil!
 • Marka Yönetiminde ‘Duyarlılık, Samimiyet ve Sürdürülebilirlik’

Alev Tekinak Özderici Kimdir?

Bmeal Eğitim ve Danışmanlık ile Nokta Danışmanlık şirketlerinin kurucusu olan Alev Tekinak Özderici '90’lı yılların başından bu yana aşağıdaki üç ana konuyla ilgilenmekte ve çalışmalarını bu alanlarda sürdürmektedir:

Pazarlama: Marka-Algı Yönetimi ve İletişim Stratejileri

Beyin: Bilinç-Bilinçaltı (Bilinçdışı) İletişim ve Etkileşimi, Farkındalıkta Ustalaşma

Bütünsel Sağlık (Holistic Wellness)

‘Pazarlama, Marka-Algı Yönetimi ve İletişim Stratejileri’ alanındaki otuz yılı aşkın tecrübesi, Unilever’de başlamış olup, McCann Erickson’da Coca-Cola, L’Oreal, Nestle-Nescafe, Gillette, Akbank-Axess, Marshall gibi kurumsal şirketlerle olan çalışmaları ile pekişmiş, VİKO, PWC, Akmerkez, Akbatı, Akasya Acıbadem, Kidzania İstanbul, HSBC-Advantage, Garanti Emeklilik, Proasist, Tekfen Emlak Geliştirme ve Bahçıvan Gıda gibi markalara verdiği danışmanlık hizmetleri ile de büyümüştür.

‘Bilinç-Bilinçaltı (Bilinçdışı) Etkileşim ve İletişimi’ ile ‘Farkındalıkta Ustalaşma’nın hem bireysel hem kurumsal anlamda, performans, verimlilik, sağlık ve kendini gerçekleştirme üzerindeki etkileri konusunda almış olduğu yerel ve uluslararası eğitimleri, kendi deneyimlerinin yanı sıra ilgili bilimsel araştırmalarla da harmanlamış ve bunun sonucunda  “Beyin ve Bütünsel Potansiyelin Maksimizasyonu” temalı bireysel, kurumsal uygulama alanları olan eğitimler tasarlamıştır.

‘İleri seviye PSYCH-K Kolaylaştırıcısı’ ve ‘NeuroFormat Uygulayıcısı’ olan Alev Tekinak Özderici, beyin konusundaki çalışmalarını geliştirmek amacıyla, ‘Beden-Zihin-Ruh’ üçgeninde ‘Bütünsel Sağlık’ konularına da yönelmiş, bu alanda özellikle “Canlı Beslenme” ve Frekans Tıbbı alanında önemli bir yeri olan “İdeal Frekanslarla Dengelenme” konularında bilgi alanını zenginleştirmiştir.

Alev Tekinak Özderici, 1988 yılında İstabul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş, yurtiçinde ve ABD, İngiltere, Hollanda, Fransa, Yunanistan, Slovenya ve Güney Afrika gibi yabancı ülkelerde katıldığı birçok eğitimden çeşitli sertifikalar almıştır.

Uzun yıllardır verdiği bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sunmaya devam etmekte olan Özderici, koruyucu annesi olduğu küçük kızı ve eşiyle birlikte Muğla ve İstanbul’da yaşamaktadır. Hobi olarak güzelliği ve anların, anıların kıymetini paylaşma arzusuyla zaman ayırdığı fotoğrafçılığın yanı sıra renklerin sınırsız enerjisini kullanarak eski mobilyalara yeni bir ruh kazandırmak amacıyla mobilya boyamayla da ilgilenmektedir.

Master Class Workshops

Gerçek ve Algı

Bu öyle bir ilişki ki; onu çözmeden hiçbir şeyi çözmek mümkün değil.

Sen bir reaksiyon verene kadar senin dışında olup biten, kısaca “OLAN” her şey dünyaya ve dışarıya aitken; “OLAN” ile ilgili “ALGIN” ise sadece ama sadece sana, senin iç dünyana aittir.

OLAN ve ALGI arasındaki uçurum derinleştiği ölçüde kendi dünyasına hapsolmuş hisseder insan; gerçeği anlamakta güçlük çeker ve olana değil onunla ilgili yorumuna göre tepkiler verir; bu akışta çatışma kaçınılmazdır, üstelik çözülmeden, görmemezlikten gelinen çatışmalarla yaşamı sürdürmek sadece ve sadece daha büyük çatışmaların, yaralanmaların, kayıpların habercisidir.

Tam da bu nedenle bugünün “çok hızlı yaşayan” dünyasında insanın en başta “kendisiyle olan” olmak üzere kurduğu tüm iletişim ve ilişkiler hedeflediği nitelikte “bütünsel anlamda doyumlu bir yaşam” için artık her zamankinden çok daha kritik ve önemli. Çünkü kendileri ve çevreleriyle gerçek anlamda “yakınlık” kurabilen kişiler tüm yaşamla çok daha uyumlu şekilde hareket edebiliyor; ister iş hayatında ister özel hayatta olsun tüm çevrelerine çok daha doyumlu, verimli bir yaşam için örnek olarak rahatlıkla liderlik edebiliyorlar.

Konular:

• Algı nedir? Nasıl oluşur? Duygu, Düşünce ve Hissedişi Nasıl Etkiler?
• Algının iletişim ve ilişkilerdeki rolü nedir? Bütünsel Mutluluk için Algının Önemi
• Kendinle ilgili algını deşifre etmek ve kendinle yeni bir bağ kurmak
• Başkalarını derinlemesine anlamak; güçlü bağlar kurmak
• Kendinle “bir yönetici olarak” bağ kurmak

ALEV TEKİNAK ÖZDERİCİ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.