INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ANTON MUSGRAVE

Anton Musgrave Futurist ve İş Stratejisti

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ANTON MUSGRAVE 2024 Konuşma Başlıkları ANTON MUSGRAVE 2024 Konuşma Başlıkları

  • Gelecek, İnovasyon, Strateji ve Senaryo Planlaması
  • Kuantum İlişkileri
  • Radikal İnovasyonlardan 30 Yılın Tecrübesi Işığında Alınacak Dersler
  • Yapay Zeka: Yapay’dan Zeka’ya Uzanan Yolculuk
  • İnsan İlişkilerinin Geleceği İnsanlık için Nasıl Yapılanacak?
  • Yeni Dünya’da Liderlik
  • Gelecek için Strateji

Konuşmacı Profili

‘’İşlerin her zamanki gibi yürüyeceği zihin tuzağından kurtulmak gerek!’’

Anton Musgrave, birlikte çalıştığı tepe yöneticilerin gelecekte de şirketlerinin başarılarına yön verebilmeleri için teknoloji ve pazar dinamikleri hakimiyetlerini arttırmayı kendisine misyon edinmiş ve kendi kariyerinden başarılı örnekleri aktaran bir futurist ve iş stratejistidir.

Citadel Private Client Wealth Management şirketinde genel müdür olarak çalıştıktan sonra büyük bir hukuk firmasının yönetici ortaklarından biri olarak görev yapmıştır. Anton, önemli bir emlak şirketinde genel müdür olarak hizmet verdikten sonra temsil değeri 60 milyar doları aşan ulusal emlak sahipleri birliğinin (National Property Owners Association) başkanlığını yapmıştır. Önde gelen eğitim kurumlarının yönetim kurullarında yer almıştır. Anton hala şirketlere ve bazı önemli ailelere danışmanlık yapmaktadır.

Anton stratejik düşünme süreçlerini gelecekten günümüze doğru işleyen bir sırayla anlatmakta, “FutureWorld” dediği süreci açıklarken bilinen stratejik yaklaşımları alt-üst etmektedir. Uzun vadeli şirket başarısını mümkün kılan faktörleri, değişmekte olan iş modellerini ve piyasada lider bir şirket olmak için neler yapılması gerektiğini açıklayan önemli öngörülerini konuşmalarında paylaşmaktadır.

Anton iletişim becerileriyle hayran olunan, ilham veren ve global düzeyde tanınan bir konuşmacıdır. Şirketlerin düzenlediği çeşitli etkinliklerde veya strateji toplantılarında aranan bir fasilitatördür. Bunun haricinde London Business School, Duke CE, Oxford Üniversitesi Said Business School, Tata Management Training Centre for Global Leadership ve Indian School of Business gibi saygın işletme ve yönetim programı veren kurumlarda düzenli ders vermektedir.

İlgi alanları arasında dalış sporları ve denizaltı fotoğrafçılığı, vahşi hayat, yatçılık ve golf bulunan Anton gezegenimizin görülmedik yerlerine seyahat etmeyi sürdürmektedir.

ANTON MUSGRAVE kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.