INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

BAHAR TAŞKIN ÖZTÜRK

Bahar Taşkın Öztürk Chief Growth Officer- Twiser Co Founder- Inequality Awareness Network (inan)

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

BAHAR TAŞKIN ÖZTÜRK 2024 Konuşma Başlıkları BAHAR TAŞKIN ÖZTÜRK 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sürdürülebilirlik
  • Çeşitlilik & Kapsayıcılık
  • Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
  • İş yerinde Eşitlik & Çeşitlilik & Kapsayıcılık
  • Sosyal Girişimcilik
  • Gönüllülük
  • Gönüllü Topluluk Yönetme- Yetkisiz Liderlik
  • Ortak Değer Yaratma (Purpose in Action: Bir AMAÇ için Harekete Geçmek)
  • Yeni Nesil Hedef ve Performans Yönetimi (OKR metodolojisi) Kadın Liderliği

Bahar Taşkın Öztürk Kimdir?

Bahar Taşkın Öztürk, 2014 yılında henüz 27 yaşındayken pazarlama alanındaki çeşitli deneyimlerinden sonra tüketim malları sektöründe hizmet veren global marka Tupperware'de MENA bölgesi Ülkeler Müdürü görevine atandı. Daha sonra aynı şirkette Türkiye Satış Direktörlüğü ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini üstlendi. 2021 yılında önemli bir HR-Tech girişimi olan ve hızla büyüyen Twiser'a geçiş yaparak Chief Sales Marketing Officer olarak görevine başladı ve şu anda Twiser'ın global pazarlarda büyümesine liderlik etmek ve yatırım süreçlerini yönetmek için Chief Growth Officer olarak görevine devam etmektedir. Aynı zamanda Türkiye'nin güçlü CMO'larını bir araya getiren bir platform olan CMO Society'nin Geleceğin Liderleri programının bir üyesidir. Koç Üniversitesi'nde Executive MBA ve London School of Economics and Political Science'ta İşletme-Ekonomi ve Bilgi Üniversitesi'nde İşletme lisans derecelerine sahiptir.

Kendisi, başarılı kariyeri içinde yaşadığı zorlu dönemler ve aldığı destekler sayesinde eşitlik ve zorlukların konuşulmasının önemine yönlendi ve bu nedenle bir sosyal girişim kurma yolunda ilerledi. Inequality Awareness Network'ü (İnan Topluluğu) kuran ve 14 kişilik kurucu ekiple büyütmeyi hedefleyen Bahar Taşkın Öztürk, bu topluluğun konuşulamayanların konuşulmasını sağlaması ile farkındalık ve değişim için bireylere ulaşmayı amaçlamaktadır.

Bahar, Harvard Business Review iş birliğiyle Sesi Açıyoruz programını hayata geçirerek, tanınmış ve başarılı konukların kendi deneyimlerini paylaştığı ve ilham verici yayınlar gerçekleştirmektedir.

Ayrıca Brandweek gibi önemli etkinliklerde konuşmacı olarak yer almakta ve moderatörlük yaparak keyifli sohbetleri yöneten bir yönetici, girişimci ve kadın lider olarak fark yaratmaktadır.

Tupperware şirketinde, 50 binden fazla bağımsız çalışanı yönetme, büyütme, motive etme ve eğitme konusunda çalışmış ve Türkiye'de ve 5 farklı ülkede ortak değerler ve fayda etrafında insanları bir araya toplama başarısını göstermiştir. Aynı şekilde kurduğu sosyal girişimle de gönüllü insanları ortak bir amaç etrafında bir araya getirme, büyütme ve aksiyona geçirme konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal ve start-up tecrübesini harmanladığı kariyerinde kadınlara farklı platformlarda mentorluk de yaparken, topluluk oluşturma, liderlik ve toplumsal cinsiyet eşitliği konularında çalışmalarına devam etmektedir.

BAHAR TAŞKIN ÖZTÜRK kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.