INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DANİEL BOBROFF

Daniel Bobroff Coded Futures Kurucusu | Perakende Teknoloji Evangelisti | Danışman

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

DANİEL BOBROFF 2024 Konuşma Başlıkları DANİEL BOBROFF 2024 Konuşma Başlıkları

  • Oyun Zamanı - Perakendeyi Oyunlaştırmak
  • Oyun Değiştirici
  • Alışveriş Artık Eğlenceli mi
  • "Biz "in Perakende Gücü

Daniel Bobroff Kimdir?

Dünyanın önde gelen perakende teknolojisi konuşmacılarından biri olan Daniel Bobroff, herkesin oyunun kurallarını değiştirebileceğine inanıyor. Perakendenin dijitalleşmesi ve değişen müşteri deneyimi konusunda tutkulu olan Bobroff'un sıra dışı yolculuğu, dünyanın en tanınmış perakendecilerini, ajanslarını ve markalarını bilgilendiren benzersiz bir bakış açısına yol açmıştır.  Motive edici ve vizyonerdir, ancak her zaman bir yol haritası sunar.

Daniel, perakendenin geleceğine odaklanan yaratıcı bir teknoloji danışmanlık firması olan Coded Futures'ın kurucusudur ve daha önce online moda şirketinin risk sermayesi bölümü olan ASOS Ventures'ın kurucu ortağı ve Yatırım Direktörü olarak görev yapmıştır. Yenilikçi, girişimci, mentor ve yatırımcı olarak yirmi yılı aşkın bir süredir video oyunlarında reklamcılığa öncülük etmiş, milyonlarca satan liste başı video oyunları geliştirmiş ve bugün perakende ve moda teknolojisi dünyasında önde gelen bir düşünce lideri ve açılış konuşmacısıdır.

Daniel, oyun içi reklamcılığın öncüsü olarak kabul edilmektedir - "Mario'yu reklamcılara satmak" - bugün sekiz milyar dolarlık bir pazar olan bir reklam mecrasını başlatmıştır. Oyun içi reklamcılık ve advergaming için ilk ve on yılı aşkın bir süredir lider dijital reklam ajansı olan Microtime'ı kurdu.

Oyun dünyasıyla yakın teması, Daniel'in hem İngiltere hem de Fransa'da stüdyoları olan ve ekstrem sporlar alanında lider bir yetenek olarak ortaya çıkan, PlayStation, Xbox ve Nintendo için oyunlar yaratan ve 50 milyondan fazla satış elde eden bir video oyunları geliştiricisi olan Deibus Studios'u kurmasına ve yönetmesine yol açtı.

Daniel, sanal gerçeklik, görsel arama, e-ticaret ve reklam teknolojisi de dahil olmak üzere bir dizi yenilikçi teknolojide şirketler kurdu, yatırım yaptı ve yönetti.

Daniel, dünya lideri online moda perakendecisi ASOS'ta şirketin risk sermayesi kolunu oluşturdu. Görevi, perakende ve moda teknolojisindeki en son yenilikleri belirlemek ve bunlara yatırım yapmaktı. Pazarlama, üretim ve müşteri deneyimindeki en son gelişmeleri kapsayan ortaklıklar geliştirerek, perakende teknolojisindeki en son yeteneklerden oluşan kıskanılacak bir ağ kurdu.

Perakendenin değer zincirindeki en son yenilikleri araştıran Daniel, perakendenin teknoloji odaklı geleceği hakkında konuşuyor. Kişisel, anında ve etkileşimli mobil deneyimlere duyulan ihtiyacı, yeni filtreleri, kültürün önemini ve tüm perakende işletmelerinin nasıl teknoloji işletmeleri haline geleceğini müjdeliyor. Son zamanlarda Perakende Enstitüsü, Salesforce, Google ve Facebook için açılış konuşmaları yapan Daniel, çok aranan uluslararası bir konuşmacıdır.

Ayrıntılı Açılış Konuşması Konuları

Oyun Zamanı - Perakendeyi Oyunlaştırmak - Teknolojinin geleneksel perakende dünyasını nasıl altüst ettiği konusunda hepimiz üzerimize düşen rolü oynadık. Ancak son pandeminin gölgesinde teknoloji, perakendenin kurtarıcısı olarak ortaya çıktı. Perakendeciler dijital yeteneklerini hızlandırmak için çabalarken, çoğunun bildiği ancak çok azının ustalaştığı bir süper güç var. Bu, Oyunlaştırma sanatıdır.

Bu pratik açılış konuşması, oyunlaştırmanın tüm değer zinciri boyunca perakende dünyasını nasıl değiştirdiği ve kuruluşları nasıl yeniden şekillendirdiği konusundaki en son düşünceleri sunmaktadır. Bugün müşterileriniz için basit teknikleri nasıl kullanacağınızı öğrenin ve oyunlaştırmayı işletmeniz, kültürünüz ve kârlılığınız için kazanan bir etki olarak kullanın.

Game Changer - Açılış konuşması, öğrendiklerini perakendecilerin şu anda karşılaştığı zorluklara odaklıyor. Herhangi bir CEO veya üst düzey yönetici tarafından benimsenebilecek ayrıntılı bir yol haritası önererek, kuruluşlarının meteorik bir değişim döneminden en iyi şekilde çıkmasını ve kendisini lider bir güç... bir kazanan... bir oyun değiştirici olarak kurmasını sağlar.

Motivasyonel tonuyla Game Changer açılış konuşması, oyunu değiştiren kişi olmanın herkesin yeteneği dahilinde olduğu inancıyla değişime ilham vermek ve somut ilerleme kaydetmekle ilgilidir.

Is Shopping Fun Anymore - Açılış konuşması, dünyanın dört bir yanındaki binlerce yıkıcı perakende teknolojisinden, son perakende girişimlerinden ve dijital deneyimler yaratmada öncü ve şüphesiz lider olan video oyunu sektöründen öğrenilen temel bilgileri damıtıyor.

"Alışveriş Artık Eğlenceli mi?", duyguların dijital stratejinizin tam merkezine nasıl ve neden yerleştirilmesi gerektiği konusundaki düşüncelerinizi zorlayacak ve bunu gerçekleştirmeniz için size temel araçları sağlayacaktır. Bu yıl dinleyeceğiniz en önemli konuşmalardan biri olacak.

"Biz "in Perakende Gücü - Açılış konuşması, perakendecilerin tamamen benimseyebileceği ya da mevcut ilerlemelerini ölçmek için kullanabileceği adım adım bir çerçeve öneriyor. Sistem, binlerce meydan okuyan marka ile yerleşik rakipleri arasında görülen hem dahili hem de harici en iyi uygulamalardan yararlanıyor. Kayda değer gerçek dünya örnekleri, çeşitli öğretilerin altını çizmekte ve baştan sona kullanılmaktadır. Gelişmekte olan trendler dikkate alınmıştır.

"The Retail Power of We" başlıklı açılış konuşması, ilham verici tonuyla dinleyicileri harekete geçmeye ve tarihin en heyecan verici değişim dönemlerinden birinden yararlanmaya motive edecektir.

DANİEL BOBROFF kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.