INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DOĞAN KAŞIKÇI

Doğan Kaşıkçı MV Holding İş Geliştirme ve İştirakler Yönetici Direktörü

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DOĞAN KAŞIKÇI 2024 Konuşma Başlıkları DOĞAN KAŞIKÇI 2024 Konuşma Başlıkları

  • Müşterilerim rüyamda değil ekranda
  • Yeni dünyada dijital müşteri deneyimi yaratmak
  • Yine mi Kriz?
  • I See You… Müşteriyi Hissetmek
  • Müşterinin Ruhuna Dokunmak
  • En Büyük Biz!!! Kurumsal Bağlılık ve Takım Olmak
  • Müşterileri Rüyamda Görüyorum?
  • Savaşma, Sev-iş! : Münazara vs. ortaklık

Doğan Kaşıkçı Kimdir?

Şu anda Bilgili Holding bünyesindeki Republika Academic Aparts'ın Genel Müdürü olan Doğan Kaşıkçı, satış ve pazarlama alanlarında uzmanlaşmıştır. Uluslararası sektör lideri firmalarda yönetici pozisyonlarında edinilmiş tecrübelere sahiptir.

1996’da iş hayatına Hatemoğlu Tekstil’de başlayan Doğan Kaşıkçı, 2000 yılında Gillette Türkiye’ye transfer oldu. 5 yıl boyunca Gillette’de; Satış Şefi, Satış Müdürü, Ticaret ve Pazarlama Müdürlüğügörevlerinde bulundu.

2004 yılının sonunda Gillette’ten ayrılarak Reckitt Benkiser Türkiye’de modern kanal Ülke Satış Müdürü oldu. Bu pozisyondan sonra şirketin Londra’daki merkezine Global Müşteriler Ticaret Pazarlama Müdürü olarak atandı.

2008’de Boyner Holding bünyesinde T-Box’ın Genel Müdürü oldu. Bu pozisyondayken Capital Dergisi tarafından Türkiye’nin en başarılı üçüncü genç CEO’su seçildi.

Satış yönetimi, değişim yönetimi, inovasyon gibi konularda konuşmalar ve danışmanlık yapan Doğan Kaşıkçı Mart 2014’de Bilgili Holding ve Abraaj Capital’ın ortak projesi Republika’nın Genel Müdürlüğü pozisyonuna atandı.

Evli, iki çocuk babası olan Kaşıkçı, sualtı fotoğrafçısı ve iki yıldız dalış eğitmenidir. Çeşitli dergilerde sualtıyla ilgili yazısı ve fotoğrafları yayınlanmıştır. Aikido yapmaktadır.

DOĞAN KAŞIKÇI kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.