HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. AHMET AYDEMİR

DR. AHMET AYDEMİR MLA College, Akademisyen

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DR. AHMET AYDEMİR 2024 Konuşma Başlıkları DR. AHMET AYDEMİR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sürdürülebilirlik Okuryazarlığı
  • Sürdürülebilir Kalkınma, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Eşitsizliklerin Azaltılması
  • Sürdürülebilir Yönetim
  • Küresel Değişim Yönetimi ve Sürdürülebilirlik
  • Duygusal Zeka ve Duygusal Bulaşıcılık
  • Sürdürülebilir Kalkınma ve İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme
  • Sürdürülebilir Kalkınma, Barış, Adalet ve Güçlü Kurumlar/Amaçlar için Ortaklıklar
  • İş Etiği ve Kurum Kültürü

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Aydemir Kimdir? 

Ahmet Aydemir, Robert Kolej’in ardından Koç Üniversitesi’nde psikoloji ve sosyoloji çift ana dal lisans ve Boğaziçi Üniversitesi’nde işletme yüksek lisans ve doktora programlarını, doktorasının bir dönemini Belçika’daki Gent Üniversitesi’nde geçirerek tamamlamıştır.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda (TEGV) iletişim eğitmenliği ve TÜV NORD Türkiye’de insan kaynakları koordinatörlüğü yapan Aydemir, MEF Üniversitesi’nde profesyonel gelişim koordinatörü olarak kariyer merkezini kurmuş ve işletme ve psikoloji bölümlerinde öğretim görevlisi olarak yer almıştır.

Aydemir, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü’nde öğretim üyesi olarak yer alırken, Türkiye ve Doğu Avrupa’da Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı (SKA’lar) desteklemeyi amaçlayan, Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü’ne (UNITAR) bağlı, Yönetici ve Liderler için Uluslararası Eğitim Merkezi CIFAL Istanbul’u kurmuş ve direktörlük ve danışma kurulu üyeliği görevlerini yürütmüştür.

Aydemir, aynı dönemde, BAU Global Eğitim Ağı’nda Sürdürülebilirlikten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak yedi ülkede sürdürülebilirlik operasyonlarını yönetmiştir.

Şu anda UNITAR’a bağlı CIFAL Londra’yı barındıran MLA College, İngiltere’de akademisyen olarak görev yapan Aydemir, Türk Psikologlar Derneği (TPD), Amerikan Psikoloji Derneği (APA), Amerikan Sosyoloji Derneği (ASA), Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) ve Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) üyesi olarak endüstri psikolojisi, örgütsel davranış ve sürdürülebilirlik alanlarında makale ve kitap bölümleri yazmakta ve ders ve eğitimler vermektedir.

DR. AHMET AYDEMİR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.