INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR JESSİCA BARKER

Dr Jessica Barker Siber Güvenlik Uzmanı| "Confident Cyber Security" Kitabının Çok Satan Yazarı | Açılış Konuşmacısı | Medya Yorumcusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

DR JESSİCA BARKER 2024 Konuşma Başlıkları DR JESSİCA BARKER 2024 Konuşma Başlıkları

  • Bir Hack Nasıl Çalışır?
  • Kimlik Avı Saldırısını Gösterme
  • Kültür Neden Siber Güvenliğin Anahtarıdır?
  • Sosyal Mühendislik Neden Saçmalıktır?

Dr Jessica Barker Kimdir?

Dr Jessica Barker:Siber güvenliğin insani yönü konusunda liderDr Jessica Barker çok satan bir yazar ve uluslararası bir konuşmacıdır.Siber güvenliğin insani yönü konusunda ödüllü bir lider olan Barker, 25'ten fazla ülkede 50.000'den fazla kişiye yüz yüze farkındalık oturumları sunmuştur. Siber güvenlik alanında İngiltere'nin en etkili 20 kadınından biri olarak gösterilen Jessica, BBC, Sky News ve Wired dergisi gibi medya kuruluşlarının başvurduğu bir siber uzmandır.Jessica, NATO, Dünya Hükümet Zirvesi ve RSA dahil olmak üzere 80'den fazla açılış konuşması yapmıştır.

Konuşmalarında siber güvenliğin sosyolojisini ve psikolojisini hayata geçirmektedir. Birleşik Krallık Hükümeti Siber Güvenlik Kurulu da dahil olmak üzere çok sayıda sektör kurulunda görev yapmaktadır. Üst düzey yöneticilerden etik hackerlara kadar herkesin ilgisini çekebilme becerisiyle tanınan Jessica, siber güvenliğe enerji, coşku ve eğlence katmaktadır. Jessica, siber güvenlik şirketi Cygenta'nın kurucu ortağıdır ve burada dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarda siber güvenlik bilincini, davranışını ve kültürünü geliştirme amacına odaklanmaktadır.

Çok satan "Confident Cyber Security" kitabının yazarı ve "Cybersecurity ABCs" kitabının ortak yazarı olarak, dünyanın dört bir yanındaki kitlelerin neden insanların siber güvenliğin kalbi olduğunu anlamalarına yardımcı oluyor. Jessica çalışmadığı zamanlarda öğrenmeyi seviyor ve yıllar boyunca binicilikten şarkı söylemeye ve sirk becerilerine kadar her konuda dersler aldı. Kuzey Doğu İngiltere'de doğan Jessica, şu anda eşi FC ve kedileri Bubble ile birlikte Las Vegas, ABD'de yaşamaktadır.

DR JESSİCA BARKER kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.