INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ELİF KARTAL

Elif Kartal Sunucu, Moderatör

Keynote Speaker

ELİF KARTAL 2024 Konuşma Başlıkları ELİF KARTAL 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sunum & Moderasyon

Elif Kartal Kimdir?

Ortaokul ve lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde aldıktan sonra lisans eğitimini Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi’nde tamamladı. Mezuniyeti sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde televizyon eğitimi alarak kendini iletişim, vücut dili, sunum teknikleri ve diksiyon konusunda geliştirdi. Medya sektöründe bir süre çalıştıktan sonra kariyerine pazarlama alanında devam etti.

2016 yılında Sabancı Üniversitesi’ne geri dönerek üniversite bünyesinde kurulan uluslararası finans mükemmeliyet merkezi CEF (Center of Excellence in Finance)’in koordinaötörü oldu. Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi-Marka Okulu’nda yüksek lisans öğrencisidir. CEF YouTube kanalında “Elif Kartal ile Finansal Mevzular” programını hazırlayıp sunmaktadır. CEF’teki görevinin yanı sıra, sunuculuk ve moderatörlük yapmaktadır.

Masters of Ceremony

Elif Kartal, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

ELİF KARTAL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.