INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ELLA PODMORE MBE

Ella Podmore MBE IET Yılın Genç Kadın Mühendisi 2020 | McKinsey NGWL 2022 | Surrey 40 Yaş Altı 40 Kazanan

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

ELLA PODMORE MBE 2024 Konuşma Başlıkları ELLA PODMORE MBE 2024 Konuşma Başlıkları

  • Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık
  • STEM'de (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) Kadınlar
  • Kariyer

Ella Podmore MBE Kimdir?

Malzeme bilimi ve mühendislik geçmişine sahip olan Ella, bilim ve mühendislik alanındaki kadınların savunucusu haline geldi. 2020 yılında IET'nin Yılın Genç Kadın Mühendisi ödülünü kazandı ve 2022 yılında Mühendislik, İnovasyon ve Çeşitliliğe yaptığı hizmetlerden dolayı Kraliçe'nin Jübile Doğum Günü Onur Listesi'nde Britanya İmparatorluğu Üyesi (MBE) olarak onurlandırıldı.

Hızlı şeritteki hayata yabancı olmayan Ella, otomotiv endüstrisindeki mühendislik mesleği ile gelecek nesillere bilim alanında kariyer yapmaları için ilham vermek arasında zamanını dengeliyor. Harper Collins'in 'Büyük Fikir Mühendisi' adlı çocuk kitabı için kurgusal bir vaka çalışmasından, şu anda Genelkurmay Başkanı Derneği'nin danışma kurulunun en genç üyelerinden biri. Ella, STEM alanında bir kadın olmaya dair canlandırıcı bir bakış açısı sunarken, gelecekte bilimin heyecan verici bir resmini çiziyor.

Erkek egemen bir sektörde başarı hikayesini ve ödüllü bir mühendisin genç yaşta bu başarıları elde ettikten sonra nasıl motive olduğunu dinleyin.

ELLA PODMORE MBE kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.