HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ELVAN ODABAŞI

Elvan Odabaşı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Uzmanı, Formeo Doya Doya Yaşam, Kurucu Ortak

Keynote & Konuşma

ELVAN ODABAŞI 2024 Konuşma Başlıkları ELVAN ODABAŞI 2024 Konuşma Başlıkları

  • Geleneksel ve Geleceksel Beslenme
  • Kuşaklar Arası Beslenme
  • Atıksız Mutfak
  • Doya Doya Yaşam Tarif Mutfağı
  • Gelecek Nasıl Beslenecek?
  • Bütüncül Beslenme
  • İş, Yaşam ve Beslenme Dengesi

Elvan Odabaşı Kimdir?

Diyetisyen Elvan Odabaşı:
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. 2005 yılından bu yana kurmuş olduğu 'FORMEO Doya Doya Yaşam Merkezi'nin yönetici diyetisyenliğini yapmaktadır. Bireysel ve kurumsal danışmanlıkları ile 15 yıldır 40000 üzerinde kişiye doya doya yaşam hizmeti vermiştir ve vermeye devam etmektedir. Geliştirmiş olduğu yüksek kalorili, Gl düşük, proteinden zengin, probiyotik ve prebiyotik destekli diyet sistemi danışmanlık hizmetinde sürdürülebilir beslenme davranışı kazandırmak adına fark yaratmıştır. Geliştirmiş olduğu diyet sistemi ile ilgili alanında birçok meslektaşına eğitimler vermiş ve marka çatısı altında onlarca meslektaşını yetiştirmiş ve yetiştirmeye devam etmektedir. Öğrencilik döneminde burslu öğrencisi olduğu Prof. Dr. Ayşe Baysal Beslenme Eğitimi ve Araştırma vakfının yönetim kurulunda mesleğinin geleceğini beslemek adına gönüllülükle hizmet vermektedir.

Tv Program Sunucusu ve Katılımcısı Elvan Odabaşı:
Konseptinin ve içeriğinin hazırlığı Elvan Odabaşı'na ait olan, 2018 yılında NTV ekranlarında 13 bölüm yayınlanmış olan DOYA DOYA YAŞAM. programının yanı sıra, Doktorum, Doktorum Yanımda, Melek (Melek Baykal), Burcu Esmersoy'la Hafta Sonu, Özge Uzun ile Hafta Sonu vs gibi döneme damgasını vuran tüm programlara sıklıkla davet edilmiştir. Habertürk, Kanal D, Star TV, ATV, CNNTürk, NTV ve daha bir çok kanalın haber ve programlarına konukluklar gerçekleştirmiştir. 2021 yılında da şu an hali hazırda devam etmekte olan Star Tv ekranlarında Burcu İle Hafta Sonu programında 13 bölüm yer almıştır.

Konuşmacı ve Eğitmen Elvan Odabaşı:
Elvan Odabaşı, Uluslararası ve Ulusal birçok kongre, seminer, kurum, kuruluş ve bağımsız etkinliklerde hem konuşmacı olarak hem de eğitmen olarak aktarımlar yapmıştır. Değişen ihtiyaçlar neticesinde yüz yüze katıldığı tüm kongre, seminer ve etkinlikleri online olarak da devam ettiren Elvan Odabaşı'nın kendi kurumunun çatısı altında kurduğu Formeo Akademi adlı Diyetisyen eğitim programlarını düzenlendiği bir platformu da bulunmaktadır. Binlerce diyetisyene pandemi süresinde farklı başlıklarda eğitimler veren Elvan Odabaşı, eğitmen kadrosu ile 2022 yılında da eğitimlerine devam edecektir.

Yazar Elvan Odabaşı: 
Elvan Odabaşı 2007 yılında Türkiye'de bir ilk olan Sıfır Kalori Beslenme ve Diyet gazetesinin 5 yıl boyunca yayınlanmasını sağlamıştır. Akabinde 2011 yılında ilk kitabı olan Doya Doya Zayıfla ile 2. Baskıya geçmiştir. Hayallerin Defteri (2015) adlı kişisel gelişim kitabı yanında bir de minikler için ilham olması adına kendi çocukluk öyküsünün de yer aldığı Limon Kasasından Hayaller (2020) masal kitabı çıkmıştır. Hali hazırda üzerinde çalışıyor olduğu iki kitap projesi daha bulunmakta olan Odabaşı'nın sayısız gazetede, dergide ve dijital mecralarda yazıları bulunmaktadır. 2020 Ekim ayı itibariyle Kafasına Göre kültür ve edebiyat dergisinde yazıları yayınlanmaya başlamıştır.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

Canlı Moderasyon

Uzman bir moderatör tarafından yönetilen projelerde moderatörün yetkinliği, program ve yayın akışı doğrultusunda mevcut olan içeriklerin belirlenmesi, akışın yönlendirilmesi ve başarılı bir şekilde yönetilmesi performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Konuşmacımız, planlanan içerik akışı doğrultusunda ve uzmanlığı çerçevesinde, tartışılması hedeflenen konuların, etkili bir şekilde konuşulmasını sağlayarak, zaman yönetimi ile birlikte içerik akışını organize edebilir. Aynı zamanda sözlü iletişim yeteneği ve hitabet gücü sayesinde konuşmacımızı canlı gerçekleşecek etkinliklerinizde ‘uzman konuşmacı’ olarak konumlandırabilirsiniz.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Kitap & Makale Projeleri

Kurum ya da markanızla ilgili konularda, yöneticilere, beyaz yaka çalışanlara ya da tüketici kitlenize (yetişkin/çocuk) yönelik yazılı içerikler (blog yazısı, makale, kitap vb.) oluşturmak için konuşmacımızın araştırmacı kişiliğinden, uzmanlığından, bilgisinden, özgün ve güçlü kaleminden yararlanabilirsiniz.

Konuşmacımız ile çok farklı ve özel içeriğe sahip kitap & makale projeleri oluşturabilir ve ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış, konusu ve teması önceden belirlenmiş özel kitap ve makaleleri hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

Deneyim Odaklı & Eğlenceli Çözümler

Elvan Odabaşı ile Sağlıklı Beslenme Atölyeleri

Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Uzmanı, Formeo Doya Doya Yaşam Kurucu Ortağı Elvan Odabaşı, bireysel danışmanlığın yanı sıra, katıldığı televizyon programları, kurum çalışanlarına yönelik konuşmaları, YouTube kanalında yayınladığı videolar ve sosyal medya paylaşımları ile binlerce insana beslenme ve sağlıklı yaşam konusunda, bilgi ve ilham vermeye devam ediyor. 

“Elvan Odabaşı ile Sağlıklı Beslenme Atölyeleri” başlıklı online etkinliğikurum ve markanıza özel içerikle tasarlayarak, hedef kitlenize özgün, zengin ve faydalı içerikler sunmanızı sağlayabiliriz.

Dilerseniz, beslenme, sağlıklı yaşam, doğru gıda tüketimi, ambalaj, geri dönüşüm gibi konularla örtüşen pazarlama iletişimi projelerinizde de influencer olarak uzmanlığından yararlanabilirsiniz.

ELVAN ODABAŞI kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.