HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ERDİL YAŞAROĞLU

ERDİL YAŞAROĞLU Karikatürist, Heykeltıraş

Keynote & Konuşma

ERDİL YAŞAROĞLU 2024 Konuşma Başlıkları ERDİL YAŞAROĞLU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Çizginin Sahne Arkası
  • Bir Karikatüristin Dönüşüm Hikayesi
  • Kutunun Dışında Düşünmek
  • Erdil Yaşaroğlu ile Çizgi Atölye

Erdil Yaşaroğlu Kimdir?

1971 yılında İstanbul'da doğdu.20 yaşına kadar katıldığı karikatür yarışmalarından yurt içinde ve yurt dışında 30'a yakın ödül kazandı. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel bölümünü bitirdi.

İlk olarak 1989 yılında Güneş Gazetesi'nde çizmeye başlayan Yaşaroğlu, aynı yıl Limon Dergisi'nde Komikaze köşesini yayımlamaya başladı. Daha sonra Leman Dergisi'nde çizdi ve 2002 yılında arkadaşlarıyla Penguen Dergisi'ni kurdu. Komikaze serisinde yayımladığı 20 kitabın toplam satışı 1 milyonu aşmıştır. 1999 yılından beri yayınladığı komikaze.net sayfası ise ayda 500 bin kişi tarafından ziyaret edilmektedir. 1990-2002 yılları arasında 50'ye yakın televizyon programı hazırladı. Bunların arasında Çılgın Bediş, Beyaz Show, Televizyon Çocuğu'nu sayabiliriz.

2010 yılında 12 bin metrekare üzerine dünyanın en büyük karikatürünü çizerek Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiştir. Sosyal medyada da çok sevilen Erdil Yaşaroğlu'nun 3 milyona yakın takipçisi vardır. Erdil Yaşaroğlu halen Penguen Dergisi'nde ve çocuklar için hazırladıkları ilk mizah dergisi olan Süper Penguen'de çizmektedir. Aynı zamanda heykel, reklam ve sinema çalışmalarına da devam etmektedir.

Erdil Yaşaroğlu; düşünme biçimi, gözlemler, fikir – espri – çizgi aşamaları üzerinden mizahın gücünü ve etkisini anlatıyor.

Konuşmasını kişisel kariyer yolculuğu, hikayeleri ve sunumunda yer alan karikatürleriyle renklendiriyor.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Kitap & Makale Projeleri

Kurum ya da markanızla ilgili konularda, yöneticilere, beyaz yaka çalışanlara ya da tüketici kitlenize (yetişkin/çocuk) yönelik yazılı içerikler (blog yazısı, makale, kitap vb.) oluşturmak için konuşmacımızın araştırmacı kişiliğinden, uzmanlığından, bilgisinden, özgün ve güçlü kaleminden yararlanabilirsiniz.

Konuşmacımız ile çok farklı ve özel içeriğe sahip kitap & makale projeleri oluşturabilir ve ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış, konusu ve teması önceden belirlenmiş özel kitap ve makaleleri hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

ERDİL YAŞAROĞLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.