HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

FIRAT DEVECİOĞLU

FIRAT DEVECİOĞLU Yazar, Eğitmen, Yönetmen, Yapımcı ve Kültür Girişimcisi

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

FIRAT DEVECİOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları FIRAT DEVECİOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları

 • Kültürel Liderlik Programı - Philosophy for Managers
 • İletişim Odaklı Yönetici Gelişim Programı
 • İyi ve Üretken Bir Yaşam Nasıl Mümkündür? - The Philosophy of Well Being
 • İnsan Doğasına Yolculuk - The Philosophy of Human Nature
 • Felsefenin Gücü ile Kaygıyı Yaratıcılığa Dönüştürmek
 • Zihnin Yeniden Keşfi: Odaklan ve Harekete Geç
 • Kırılganlık, Cesaret ve İlişkiler - (Carl Gustav JUNG Felsefesi)
 • Felsefenin Gücü ile Kendini Yaşama, Var Olma ve Başarma Cesareti
 • Felsefe Terapisi
 • Psikofelsefe Atölyesi: Schopenhauer Tedavisi
 • Pratik Felsefe Atölyesi: Bertrand Russell'a Göre Mutlu Olma Sanatı
 • Bir Edebiyat Dehasından Yaşam Kılavuzu: Stefan Zweig Atölyesi
 • Psikofelsefe Atölyesi: İnsan Benliğine Ayna-Engin Geçtan Atölyesi
 • Erich Fromm Psikofelsefe Workshop Programı (Sevme Sanatı & Sevgi Felsefesi)

Fırat Devecioğlu Kimdir? 

Yazar, eğitmen, yönetmen, yapımcı ve kültür girişimcisi Fırat Devecioğlu profesyonel kariyerinde, Ernst&Young, Yıldız Holding ve Koç Holding'de yöneticilik yaptı. Kurum içi koçluk, eğitmenlik, yönetim atölyesi liderliği gibi ek yönetsel görevler aldı. Koç Holding’in gıda yatırımlarını yöneten şirketinde yönettiği başarılı projeler sonrası İnovasyon Ödülü kazandı.

Koç Üniversitesi, LSI (Leading with Strategic Impact) programını tamamlamış, Londra’da (London Stafford House) yönetim bilimleri eğitimi almıştır ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) Aimco® Koçluk Programını tamamlamıştır.

2018’de Mona Kitap etiketiyle yayınlanan ilk felsefe kitabı ‘Yüzleşme’, kısa sürede yayınevinin çok satanlar listesine girdi. Kitabında 29 farklı filozofun görüşlerine yer verdi. Kitap sonrası, gerçekleştirdiği düşünce söyleşileri büyük ilgi gördü.

2021 yılında ise, yakın tarihin en önemli filozoflarından olan Arthur Schopenhauer'un üzerine kaleme aldığı ikinci kitabı ‘Schopenhauer Felsefesi'nin İyileştirici Gücü' Destek Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Yazdığı ‘Lazarus’, ‘Mata Hari' ve 'Öteki Ben' adlı tiyatro oyunları, son üç sanat sezonunda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destek programına seçildi. Sahnelenmeye devam eden tiyatro oyunları ile seyirciden tam not alan Devecioğlu, ’Mata Hari’nin yapımcısı ve yönetmeni, Afife Jale, Einstein Kumpanyası, Lazarus, Bestenigar Yokuşu ve Öteki Ben adlı oyunların ise yapımcısıdır.

Kurucusu olduğu THINK House'da, Engin Geçtan, JUNG, Bertrand Russell, Schopenhauer, Erich Fromm, Varoluşçu Filozoflar (Sartre, Nietzsche, Camus, V. Frankl, R.May) üzerine gerçekleştirdiği ve Türkiye’de bir ilk olan psikofelsefe atölyelerine üç binin üzerinde kişi katıldı. Sektöründe öncü olan pek çok ulusal ve çok uluslu şirketlere eğitim danışmanlığı yapmaktadır.

İstanbul’un önemli kültür-sanat alanı THINK House’un kurucusudur. THINK House, sahne (tiyatro, performans sanatı), seminer ve ortak çalışma alanı olmak üzere üç faaliyet alanında sanatseverler ile buluşuyor. (www.thinkhouseistanbul.com)

FIRAT DEVECİOĞLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.