HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

GÜNER ÖZKUL

Güner Özkul Master of Ceremony, Program Sunucusu, Oyuncu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Masters of Ceremony

Güner Özkul Kimdir?

Münir Özkul ve Suna Selen'in kızı Güner Özkul, Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Bölümü'nden mezun olduktan sonra, aynı bölümde Süleyman Saim Tekcan Atölyesi'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Oyunculuğa ortaokul yıllarında babasının çocukluğunu canlandırdığı "İbişin Rüyası" adlı diziyle başladı ve Fatih Şehir Tiyatrosu gönüllü çocuk oyuncuları ekibiyle devam etti. Üniversite öğrenciliği sırasında mankenlik yaparken televizyonla tanıştı "Pazar Keyfi", "Şakamatik" adlı programlarda hem sunuculuk, hem de oyunculuk yaptı. Ardından iki yıl Yaşar Nuri Öztürk'le Ramazan programlarını ve "İş Dünyası" adlı ekonomi programını sundu.

2003-2006 yılları arasında CNN Turk'te yayınlanan "Afiş" adlı kültür-sanat programının yapımcı sunuculuğunu üstlendi. Bu süreçte ülkemizin birbirinden değerli sanatçılarının yanı sıra, Woody Harrelson, Harvey Keitel ve Michael Madson gibi sanatçılarla da röportajlar gerçekleştirdi.

Yağmur Zamanı, Zalim, Aşk, Eski bir Yalan, Karayılan, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol alan Özkul, Uluslararası İstanbul Kitap Fuarları, Adana Altın Koza film festivali, Bursa İpekyolu film festivali, THY - Star Alliance birleşmesi gibi organizasyonların da sunuculuğunu üstlenendi.

Halen; oyunculuk, sunuculuk, seslendirme çalışmalarını sürdürmektedir ve Mimar Sinan Üniversitesi Sinema - Televizyon bölümünde doktorasına devam etmektedir.

GÜNER ÖZKUL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.