HANDE AKIN

HANDE AKINİletişim & İlişki Uzmanı

Keynote & Konuşma

 • "Ben zamanı" geldi
 • Sorgula & Fark et & Dönüştür
 • Zihni Dinlendirme-Sağ-Sol Beyni Dengeleme
 • Başarıdaki MUCİZE hayallerindir
 • İyi Hissetmek = Duygulardan Özgürleşmek
 • İletişimin dili SEVGİ
 • İş hayatında başarı için doğal güç
 • Çalışma Hayatında “Keyfin Yaratımı”

Konuşmacı Profili

Hande Akın’ın konuşmalarında ve çalışmalarında bireysel gelişim ve toplum sağlığı için bütüne hizmet eden hümanist bir yaklaşım vardır. Kalbe dokunan, duyguları hissettiren, farkındalık yaratan konular üzerine konuşmaya kıymet verir. Bir iletişimci, psikoloji uzmanı olarak insanı anlamanın ve anlaşılmanın önemini tüm çalışmalarında yansıtır. İnsanı keşfetmeyi ve insan yaşamını, ilişkilerini etkileyen dinamiklerle ilgili bilgileri, deneyimleri, öngörüleri paylaşmayı sever. Regresyon Terapisi, Aile Konstelasyonu, EFT (duygulardan özgürleşme tekniği), Meditasyon, Recall Healing, Jungian Coaching araçlarıyla, psikoloji ilminden faydalanarak yaptığı danışmanlık ve koçluk deneyimiyle, farkındalık geliştirmenin önemine inandığı için, konuşmalarının sonunda bireylerin kendilerine dair bir keşif ve yaşamlarına dair yeni bir bakış açısı, bir çözümlemeyle ayrılmalarını hedefler. 

Reklam ajanslarında her kademede çalışmış, yöneticilik yapmış ve pek çok kurumsal gelişim eğitimi veren biri olarak, kurumsal dünyanın ihtiyaçlarına hakimdir. Çok farklı yapıda insanla çalıştığı için, onlarla empati kurma yeteneği gelişmiştir. Ortak dilde konuşma ve hitap etme konusunda deneyimlidir. İletişimci ve kişisel dönüşüm danışmanı olarak insan odaklı konuşmalarını akılda kalan görsel ve videolarla destekler.

Hande Akın; 1977 İstanbul doğumlu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Tv-Sinema Bölümü ve Şişli Terakki Lisesi mezunudur. Dialog Anlatım İletişim'den Spikerlik ve Sunuculuk diploması bulunmaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikololoji Yüksek Lisansı 2022’de bitirmiştir. 2019 yılında başladığı Aile Konstelasyonu eğitiminde yaşam boyu öğrencidir. AC onaylı yaşam koçu ve ICF onaylı Jungian Koç’tur.

İlk kitabı ‘’Kadın Olmak’’ 2014’te yayınlanmıştır. ‘’AŞK OL’’ ikinci, ‘’Farkındalık Hikayeleri’’ üçüncü (sesli) kitabıdır. Hazırlayıp sunduğu kişisel gelişim odaklı televizyon programları olmuştur. ’’Hayatım Hikaye’’ adlı sahne performansıyla, kendi yaşam deneyimlerini farkındalık sağlaması ve ilham olması için kişisel gelişim gösterisi olarak sahnelemektedir. Geveze Show’a 2 yıl boyunca konuk olarak katkı sağlamıştır. Orkid ve Dove gibi global markaların lansmanlarına konuşmacı ve moderatör olarak katılmıştır. Halen radyo, televizyon programlarına katkı sağlamaya, çeşitli mecralarda yazmaya devam etmektedir.

Reklamcılık mesleğine 15 yıl hizmet verdikten sonra 2011 yılında “Ben zamanı” kişisel gelişim merkezini kurmuştur. ''Ben zamanı’’ sloganından hareketle bireylerin kişisel gelişim ve dönüşümünü toplum sağlığı için misyon ve vizyon edinmiştir. Bu vizyonu; herkesin bilincine ulaştırmak üzere; özgün konuşmalar yapmakta, eğitimler, seminerler, workshoplar, bireysel seanslar vermekte, gruplar için dönüşüm kampları ve mistik yolculuklar düzenlemektedir. Kişinin ve kurumun öncelikle “Ben zamanı” yaratarak sahip olduğu gücü hatırlamasını ve tam potansiyelini, hayallerini, kısacası; kendini gerçekleştirmesini destekler. Kişinin gerçek “BEN”i keşfettikten sonra yaşamında MUTLULUK yaratabileceğine inanır.

Kelime Bulutu

 • Kişisel Dönüşüm

 • Hande Akın Eğitim Danışmanlık

 • Regresyon EFT

 • Kişisel Gelişim

 • İyi Yaşam