INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

HANDE AKIN

HANDE AKIN Psikoloji ve İletişim Uzmanı, Aile Konstelasyonu Kolaylaştırıcısı, Yazar

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

HANDE AKIN 2024 Konuşma Başlıkları HANDE AKIN 2024 Konuşma Başlıkları

 • Çocuk Kalmış Yetişkinlere Ebeveyn Olmak
 • Aile Dinamikleri ve Düzenleri, Aile Konstelasyonu Sistemi (Aile Dizimi)
 • İçimizdeki Çocuğun Muhteşem Enerjisi
 • Pozitif Psikoloji ile Yaşamda Kalmak
 • Toplumsal Travmalarda Dengede Kalabilmek
 • Duyguların Diliyle İletişim
 • Farkındalıkla Gelen Mutluluk
 • Başarının 7 Yasası & Sezgisel Zekanın Gücü
 • Gelişime ve Değişime Açık Olmak
 • Travmayla Baş Edebilmenin Prensipleri
 • Cesur Ruhlar Özgür Hisseder
 • Atalet ve Ertelemden Özgürleşmek
 • Duygulardan Zihinsel Zayıflama

Hande Akın Kimdir?

Hande Akın’ın konuşmalarında ve çalışmalarında bireysel gelişim ve toplum sağlığı için bütüne hizmet eden hümanist bir yaklaşım vardır. Kalbe dokunan, duyguları hissettiren, farkındalık yaratan konular üzerine konuşmaya kıymet verir. Bir iletişimci, psikoloji uzmanı olarak insanı anlamanın ve anlaşılmanın önemini tüm çalışmalarında yansıtır. İnsanı keşfetmeyi ve insan yaşamını, ilişkilerini etkileyen dinamiklerle ilgili bilgileri, deneyimleri, öngörüleri paylaşmayı sever. Regresyon Terapisi, Aile Konstelasyonu, EFT (duygulardan özgürleşme tekniği), Meditasyon, Recall Healing, Jungian Coaching araçlarıyla, psikoloji ilminden faydalanarak yaptığı danışmanlık ve koçluk deneyimiyle, farkındalık geliştirmenin önemine inandığı için, konuşmalarının sonunda bireylerin kendilerine dair bir keşif ve yaşamlarına dair yeni bir bakış açısı, bir çözümlemeyle ayrılmalarını hedefler. 

Reklam ajanslarında her kademede çalışmış, yöneticilik yapmış ve pek çok kurumsal gelişim eğitimi veren biri olarak, kurumsal dünyanın ihtiyaçlarına hakimdir. Çok farklı yapıda insanla çalıştığı için, onlarla empati kurma yeteneği gelişmiştir. Ortak dilde konuşma ve hitap etme konusunda deneyimlidir. İletişimci ve kişisel dönüşüm danışmanı olarak insan odaklı konuşmalarını akılda kalan görsel ve videolarla destekler.

Hande Akın; 1977 İstanbul doğumlu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Tv-Sinema Bölümü ve Şişli Terakki Lisesi mezunudur. Dialog Anlatım İletişim'den Spikerlik ve Sunuculuk diploması bulunmaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikololoji Yüksek Lisans Eğitimi almıştır. Aile Konstelasyonu kolaylaştırıcısıdır. AC onaylı yaşam koçu ve ICF onaylı Jungian Koç’tur. İkinci lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nde almaktadır.

İlk kitabı ‘’Kadın Olmak’’ 2014’te yayınlanmıştır. ‘’AŞK OL’’ ikinci, ‘’Farkındalık Hikayeleri’’ üçüncü (sesli) kitabıdır. Hazırlayıp sunduğu kişisel gelişim odaklı televizyon programları olmuştur. ’’Hayatım Hikaye’’ adlı sahne performansıyla, kendi yaşam deneyimlerini farkındalık sağlaması ve ilham olması için kişisel gelişim gösterisi olarak sahnelemektedir. Geveze Show’a 2 yıl boyunca konuk olarak katkı sağlamıştır. Orkid ve Dove gibi global markaların lansmanlarına konuşmacı ve moderatör olarak katılmıştır. Halen radyo, televizyon programlarına katkı sağlamaya, çeşitli mecralarda yazmaya devam etmektedir.

Reklamcılık mesleğine 15 yıl hizmet verdikten sonra 2011 yılında “Ben zamanı” kişisel gelişim merkezini kurmuştur. ''Ben zamanı’’ sloganından hareketle bireylerin kişisel gelişim ve dönüşümünü toplum sağlığı için misyon ve vizyon edinmiştir. Bu vizyonu; herkesin bilincine ulaştırmak üzere; özgün konuşmalar yapmakta, eğitimler, seminerler, workshoplar, bireysel seanslar vermekte, gruplar için dönüşüm kampları ve mistik yolculuklar düzenlemektedir. Kişinin ve kurumun öncelikle “Ben zamanı” yaratarak sahip olduğu gücü hatırlamasını ve tam potansiyelini, hayallerini, kısacası; kendini gerçekleştirmesini destekler. Kişinin gerçek “BEN”i keşfettikten sonra yaşamında MUTLULUK yaratabileceğine inanır.

HANDE AKIN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.