INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

İLKAY DEMİRDAĞ

İlkay Demirdağ Etki & Yatırım Stratejisti

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

İLKAY DEMİRDAĞ 2024 Konuşma Başlıkları İLKAY DEMİRDAĞ 2024 Konuşma Başlıkları

  • ÇYS & Sürdürülebilirlik
  • Etki & Sorumlu Yatırımlar
  • Etki Odaklı Değer Yaratımı
  • Yatırımcı İlişkileri
  • Sürdürülebilir Ekonomik Kalkınma
  • Değer ve Etki Odaklı Liderlik

İlkay Demirdağ Kimdir? 

İlkay Demirdağ, Türkiye, İngiltere ve Bahreyn’de çok uluslu şirketler, holdingler, banka, ve iş girişim sermaye fonlarında çalışmış, 24 yıl deneyime sahip ödüllü bir Yatıım ve Etki Stratejisti’dir. Tüm paydaşlar için değer yaratımının en üst düzeye çıkarılması, sorumlu ve etki yatırımlarının ana akıma dönüşmesi  ve sürdürülebilir ekonomik kalkınmanın sağlanması için önemli girişimlere liderlik etmektedir. 

Sermaye İşlemleri (İş girişim sermaye fon kurulum ve yapılandırması, Fon kaynak yaratımı, Birleşme & Satinalma, Halka arzlar, Etki yatırımları), Borç İşlemleri(Proje finansmanı, Borçlanma ve Tahvil ihraçları), Stratejik Planlama (İş geliştirme, Varlık/portöy yönetimi, Proje yönetimi), Yatırımcı İlişkileri ve Sürdürülebilirlik (Stratejisi oluşturulması ve yürütülmesi, ÇSY hedeflerinin belirlenmesi & Performans yönetimi, ÇSY Raporlamaları, Endeks & Rating çalışmaları, Etki Savunuculuğu ve Liderliği) alanlarında uluslararası iş deneyimine sahiptir. Gelişen ve gelişmekte olan pazarlarda regüle sektörlerde (enerji, telekom, altyapı) tecrübesi bulunmaktadır.

Lisans ve ilk yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde, ikinci yüksek lisans eğitimini ise Londra’da University College London’da Ekonomi dalında tamamlamıştır. İlkay, Mindfullness Eğitmeni ve Profosyonel Koçtur. İlkay Demirdağ, birçok STK'da aktif rol almaktadır. Halen TUYİD Denetim Kurulu Üyesi, Impact 2030 Türkiye Etki Konseyi Üyesi, İTÜ Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Etki Çemberler Vakfı Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Profesyonel kariyerine ek olarak, ekonomik sosyal kalkınma alanında çalışan sosyal bir girişimcidir. İş hayatında kadınların güçlendirilmesine yönelik geliştirmiş olduğu Eşitlik Hareketi ile "Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi" ve "Yılın Sosyal Girişimcisi" Ödüllerini alan İlkay, 2018 yılında Dünya Gazetesi tarafından “Türkiye'de İlham Veren 48 Kadın”dan biri olarak seçilmiştir. İlkay sürdürülebilir ekonomik kalkınma ve etki yatırımları konularında global bir kanaat lideri ve aktivist olarak kabul edilmektedir. İlkay global etkinliklerde ÇSY & Sürdürülebilirlik, Yatırımcı İlişkileri, Sürdürülebilir Ekonomik Kalkınma, Etki & Sorumlu Yatırımlar, Değer ve Etki Odaklı Liderlik ve Değer Yaratımı konularında Konuşmacı ve Moderatör olarak sık sık yer almaktadır.

İLKAY DEMİRDAĞ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.