INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JAMES BRIDLE

JAMES BRIDLE Sanatçı, Yazar, Gazeteci ve Teknoloji Uzmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

JAMES BRIDLE 2024 Konuşma Başlıkları JAMES BRIDLE 2024 Konuşma Başlıkları

  • Teknolojinin Geleceği
  • Yapay Zeka
  • Algoritmaların Etkisi
  • Deep Learning
  • Çocuklar ve Teknolojinin Etkisi
  • Youtube'un Çocuklarınız Üzerindeki Etkisi
  • Teknolojinin Bilinmeyen Etkileri

Konuşmacı Profili

 

Teknolojiler ve disiplinler arasında çalışan James Bridle, teknoloji, bilgi ve geleceğin sonunu inceliyor.

James Bridle, teknolojiler ve disiplinler arasında çalışan bir sanatçı ve yazardır. Sanat eserleri ve enstalasyonları Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Avustralya'da sergilenmiş ve internet üzerinden yüz binlerce ziyaretçi tarafından izlenmiştir. Victoria & Albert Müzesi, Barbican, Artangel, Oslo Mimarlık Trienali, İstanbul Tasarım Bienali gibi kuruluşlar tarafından görevlendirilmiş ve Ars Electronica, Japonya Medya Sanatları Festivali ve Londra Tasarım Müzesi tarafından onurlandırılmıştır.

Edebiyat, kültür ve ağlar üzerine yazıları Frieze, Wired, Domus, Cabinet, the Atlantic, the New Statesman ve daha birçok dergi ve gazetede basılı ve çevrimiçi olarak yer aldı ve Observer için düzenli bir köşe yazdı. Teknoloji, bilgi ve geleceğin sonu hakkındaki kitabı "New Dark Age" 2018 yılında Verso (İngiltere ve ABD) tarafından yayımlanmıştır.

Düzenli olarak radyolarda, konferanslarda, üniversitelerde ve SXSW, Lift, Global Art Forum, Re:Publica ve TED gibi diğer etkinliklerde dersler vermektedir. Brighton'daki Lighthouse, Londra'daki White Building ve New York'taki Eyebeam'de misafir sanatçı olarak bulunmuş ve New York Üniversitesi İnteraktif Telekomünikasyon Programı'nda Yardımcı Profesör olarak görev yapmıştır.

JAMES BRIDLE kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.