INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JİM MAROUS

Jim Marous En İyi 5 Bireysel Bankacılık Etkileyicisi, Küresel Konuşmacı, Podcast Sunucusu ve The Financial Brand Eş Yayıncısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

JİM MAROUS 2024 Konuşma Başlıkları JİM MAROUS 2024 Konuşma Başlıkları

  • Bankacılığın Geleceği için Trendler ve Öngörüler
  • Bankacılık En İyi Yenilikçilerden Ne Öğrenebilir?
  • Bankacılık, Fintech ve Açık Bankacılık
  • Kişiselleştirmenin Gücü
  • Değişimi Kucaklayın, Risk Alın ve Kendinizi Yıkın™

Jim Marous Kimdir?

Jim Marous, uluslararası alanda tanınan bir finans sektörü stratejisti, The Financial Brand'in ortak yayıncısı, Digital Banking Report'un sahibi ve yayıncısı, en iyi 10 bankacılık podcast'i Banking Transformed'ın sunucusudur. Marous, finansal hizmetler sektöründe inovasyon, portföy büyümesi, müşteri deneyimi, pazarlama stratejileri, kanal dağıtımı, ödemeler ve dijital dönüşüm konularında danışmanlık yapmaktadır.

Sektörde aranan bir konuşmacı, yazar ve finansal hizmetler sektöründeki bozulma konusunda tanınmış bir otorite olan Marous, CNBC, CNN, The Wall Street Journal, New York Times, The Financial Times, The Economist, The American Banker, Accenture ve Forbes tarafından öne çıkarılmış ve dünya çapında izleyicilere konuşmuştur. Jim ayrıca Beyaz Saray'a bankacılık politikası konusunda danışmanlık yapmış ve Voice America'daki Breaking Banks radyo programına düzenli olarak katkıda bulunmuş ve konuk sunucu olmuştur. Kendisini Twitter ve LinkedIn üzerinden takip edebilirsiniz.

JİM MAROUS kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.