INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JUDITH MALIKA LIBERMAN

JUDITH MALIKA LIBERMAN Masal Anlatıcısı ve Sanat Terapisti

Keynote & Konuşma

JUDITH MALIKA LIBERMAN 2024 Konuşma Başlıkları JUDITH MALIKA LIBERMAN 2024 Konuşma Başlıkları

 • Dur, Dinle, Demlen: Bir Masal İyi Gelir
 • Kendini Tanıyan Kendi Yolunu Bulur!
 • Evde Bir Masalcı Var: Çocuklara Masal Anlatmanın İncelikleri
 • Kim Korkar Masallardan (Ebeveynler için)
 • Masallarla Yol(a)çık
 • Storytelling; Hissettirme ve Gördürtme Sanatı
 • Değişim Hikayelerle Başlar
 • Yavaşla Fark Et Tat Al!
 • Senin Hayatın Senin Hikayen!
 • Gerçekten Dinliyor Musun?
 • Zihinin Sınırlarını Kaldır
 • Gölgenle Tanış

Judith Liberman Kimdir?

Judith Liberman, Türkiye’de masal anlatıcılık hareketini yeniden canlandıran isimlerden biri. Sahnede, festivalda, ateş başında, şirketlerde, galeride, okullarda, hastanede ve birçok başka farklı yerleri, Türkiye, Fransa, Amerika, Kanada ve Hindistan’da 1997'den beri masal anlatıyor ve binlerce katılımcıya masal anlatıcılığı eğitimleri verdi.
Sorbonne Üniversitesi Linguistics Bölümü’nde master yapıp, Pomona Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi ve Paris’te Hikaye Anlatıcılığı eğitimini konservatuarda aldı. 

2010’den beri Sanat terapi, Tiyatro, Doğaçlama, Yoga, Mindfulness ve Şiddetsiz İletişim anlanındaki deneyiminden beslenerek Judith bireylerin yaratıcılık ve kişisel farkındalığı artıran seminer, workshop ve inziva kampları kolaylaştırıyor.

Judith Liberman 6 sene boyunca NTV Radyo’da birçok değerli konuklarla “Masal Bu Ya” radyo programı hazırladı ve sundu. Bugün YouTube kanalında “Bir Tutam İlham” programını sunuyor.

“Masal Terapi” ,“Masallarla Yola Çık” ,“Bir Masal İyi Gelir” ,“Önce Hayal” “Taş Çorbası” (2020) ve “Yolaçık” (2021) kitaplarının da yazarı olan Judith, dünyanın duyduğu masallar değişirse, dünyanın da değişebileceğine inanıyor. 

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

Canlı Moderasyon

Uzman bir moderatör tarafından yönetilen projelerde moderatörün yetkinliği, program ve yayın akışı doğrultusunda mevcut olan içeriklerin belirlenmesi, akışın yönlendirilmesi ve başarılı bir şekilde yönetilmesi performansı olumlu yönde etkilemektedir.

Konuşmacımız, planlanan içerik akışı doğrultusunda ve uzmanlığı çerçevesinde, tartışılması hedeflenen konuların, etkili bir şekilde konuşulmasını sağlayarak, zaman yönetimi ile birlikte içerik akışını organize edebilir. Aynı zamanda sözlü iletişim yeteneği ve hitabet gücü sayesinde konuşmacımızı canlı gerçekleşecek etkinliklerinizde ‘uzman konuşmacı’ olarak konumlandırabilirsiniz.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Kitap & Makale Projeleri

Kurum ya da markanızla ilgili konularda, yöneticilere, beyaz yaka çalışanlara ya da tüketici kitlenize (yetişkin/çocuk) yönelik yazılı içerikler (blog yazısı, makale, kitap vb.) oluşturmak için konuşmacımızın araştırmacı kişiliğinden, uzmanlığından, bilgisinden, özgün ve güçlü kaleminden yararlanabilirsiniz.

Konuşmacımız ile çok farklı ve özel içeriğe sahip kitap & makale projeleri oluşturabilir ve ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış, konusu ve teması önceden belirlenmiş özel kitap ve makaleleri hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

Master Class Workshops

Hayatımızı Hikayeleştirelim

Bilgi çağında yaşıyoruz; hiçbir zaman şimdiki kadar hızlı ve rahat bir şekilde bilgi edinmedik. İnternet ve cep telefonları kültürümüzü çok hızlı değiştirdi ve birçok alanda, eskiden hayal edemediğimiz bir verime ulaşabiliyoruz. Ama bir toplantıdan çıkıp da 200 e-posta biriktiğini görünce, internet üzerinde bir bilgiye ulaşmaya çalışırken bir tıktan bir tıka iki saat geçtiğini fark edince veya bir toplantıda 25 slayt seyredip de akşam eve gelince kendimizi boş ve hissiz bulabiliyoruz.

Neden?
Bilgiler, hikayesiz aktarılıp, deneyimlerden ayrıştırılınca, amaçlarına ulaşıyor gibi görünse de aslında içimizi kurutuyor ve hissetmekten uzaklaştırıyor.

Neye ihtiyacımız var?
Bilgileri ilham verici ve kolay hatırlanabilen hikayeler içinde duymamız gerekiyor. Aslında her an hikaye anlatıyoruz, hepimiz anlatıcıyız ama bu kimliğimize sahip çıkmadığımızdan bu gücümüzden faydalanamıyoruz.

Oysa ki:
Hikayeler bizim karar verme mekanizmamızdır,
Hayata baktığımız penceremizdir,
Başka insanlara bizi bağlayan kırmızı bir iptir,
Zor anlarda bize yol gösterir.

Bu eğlenceli, uygulamalı bir workshop’ta; katılımcılar bu geleneksel sanatın, günümüz iş dünyasında neden en cazip iletişim aracı olarak kullanıldığını keşfedebileceklerdir. Hepimiz doğal hikaye anlatıcılarıyız, gelin beraber bu büyülü̈ yeteneğimizle yeniden karşılaşalım.

JUDITH MALIKA LIBERMAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.