INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JULIE ZHUO

JULIE ZHUO Yönetim Uzmanı ve Facebook Ürün Tasarımından Sorumlu Eski Başkan Yardımcısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

JULIE ZHUO 2024 Konuşma Başlıkları JULIE ZHUO 2024 Konuşma Başlıkları

  • Geri Bildirim Sanatında Ustalaşmak
  • Bir Yöneticinin Oluşumu: Herkes Size Baktığında Ne Yapmalısınız?

Konuşmacı Profili

Julie Zhuo üst düzey bir yönetim uzmanı, Facebook ürün tasarımının eski başkan yardımcısı ve The Making of a Manager kitabının çok satan yazarıdır. Kitabı, liderlerin işlerini sallamaları, kendilerine güvenmeyi öğrenmeleri ve ekiplerini yeni ufuklara taşımaları için "bilmeniz gereken her şey saha rehberi" olarak çalışıyor.

Julie, Facebook'un Haber Kaynağı, "beğen" düğmesi ve kullanıcı profilleri gibi Facebook'un en popüler mobil ve web hizmetlerinden bazılarının arkasındaki ekiplere liderlik etti. Facebook büyüdükçe Julie'nin rolü de büyüdü ve şimdi 250'den fazla çalışandan oluşan bir ekibe liderlik ediyor. Bir lider olarak, yeni özelliklerin tasarımını ve lansmanını denetlemenin yanı sıra işe alma, işe alma ve ekibinin şirket kültürüne uygun yaşadığından emin olmaya yardımcı oluyor.

Popüler blogu The Year of the Looking Glass'ta teknoloji, tasarım ve liderlik hakkında yazıyor. Düşünce liderliği New York Times ve Fast Company'de yer almıştır.

Stanford Üniversitesi'nden bilgisayar bilimleri derecesiyle mezun olmuştur ve eşi ve iki çocuğuyla birlikte Kaliforniya'nın Bay Area bölgesinde yaşamaktadır.

JULIE ZHUO kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.