INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

KEVİN CURRAN

Kevin Curran Ulster Üniversitesi'nde Siber Güvenlik Profesörü ve Vaultree'de Kurucu Ortak

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

KEVİN CURRAN 2024 Konuşma Başlıkları KEVİN CURRAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Siber Güvenlik
  • Homomorfik Şifreleme
  • Bulut Bilişim
  • Hacking Teknikleri

Kevin Curran Kimdir?

Kevin Curran, Ulster Üniversitesi'nde Siber Güvenlik Profesörü, Yasal İnovasyon Merkezi İcra Eş Direktörü ve Siber Güvenlik ve Web Teknolojileri Araştırma Grubu'nun grup lideridir.

Profesör Curran, Birleşik Krallık'ta Siber Güvenliğe yaptığı olağanüstü katkılardan dolayı Kraliyet Sanat, Üretim ve Ticareti Teşvik Derneği (RSA) üyesidir.

Kendisi aynı zamanda IEEE'nin kıdemli bir üyesidir. Prof Curran, Güvenlik düşünce liderliği kategorisinde "IFSEC Global influencers in security and fire 2020" En İyi Güvenlik Etkileyicisi olarak dünya çapında tanınmaktadır. Kendisi 2. sırada yer almıştır. Birleşik Krallık Siber Güvenlik Konseyi Danışma Grubu'nda ve Kuzey İrlanda Sivil Hizmet Siber Liderlik Kurulu'nda yer almaktadır. Aynı zamanda IEEE'nin kıdemli bir üyesi ve İngiliz Blockchain Derneği'nin (FBBA) bir üyesidir.

Prof Curran belki de en çok 1000'den fazla yayınla kanıtlanan siber güvenlik, blok zinciri ve ağ oluşturma konusundaki çalışmalarıyla tanınmaktadır. Google Scholar, 38 h-indeksi ve 142 i10-indeksi ile atıflarını 9200 olarak listelemektedir. Son yıllarda 2000'den fazla röportajla Birleşik Krallık'ta en çok röportaj yapılan teknoloji uzmanlarından biridir.

KEVİN CURRAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.