INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

KEVIN GASKELL

KEVIN GASKELL İlham Veren İş Lideri, Seri Girişimci, Maceraperest

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

KEVIN GASKELL 2024 Konuşma Başlıkları KEVIN GASKELL 2024 Konuşma Başlıkları

  • Dünya Standartlarında Bir Şirket Kurmak
  • Ekipleri Olağanüstü Performansa Yönlendirmek
  • Zorlu Bir Pazarda Pratik Liderlik
  • Dijital Kaos Karşısında Yaratıcılık
  • Dünya Standartlarında Bir Marka Oluşturmak
  • Yüksek Performanslı Ekipler İçin Sıra Dışı Liderlik
  • Kurumunuza İlham Vermek ve Yeniden Enerji Vermek

Konuşmacı Profili

Kendi kuşağının önde gelen liderlerinden biri olarak tanınan Kevin Gaskell, kurumsal bir öncü, seri girişimci ve dünya standartlarında bir ekip kurucudur. İkonik markalar Porsche ve Lamborghini'yi zorluklardan pazar liderliğine taşıması ve BMW'yi benzeri görülmemiş bir başarı seviyesine taşımasıyla tanınmaktadır. Bir girişimci olarak, başlangıçtan çıkışa kadar küresel işletmeler yaratmış ve işletmeleri zorluklardan başarıya yönlendirirken liderlik ekiplerine mentorluk yapmıştır. Birleşik Krallık'ın en başarılı liderlerinden ve geri dönüş uzmanlarından biri olarak, zorlukların yanıtlarının ekibin içinde yattığına inanmaktadır. Ortak bir amaç doğrultusunda, ekiplerin daha önce mümkün olduğuna inanmadıkları sonuçlara nasıl ulaşabileceklerini gösteriyor. 2020 yılında, sadece 2 yıl önce kürek çekmeye başlamış olmasına rağmen, Atlantik Okyanusu'nu en hızlı geçen dünya rekorunu kıran ekipte yer aldı.

Kevin bir CEO, başkan ve kurucu olarak otomotiv, veri, teknoloji, üretim, marka pazarlaması ve profesyonel hizmetler gibi sektörlerde başarı göstermiştir. Çalışan sayısı 7 ila 7.000 arasında değişen şirketlerde olağanüstü performans elde etmek için ekiplere defalarca liderlik etmiştir. Ekipleri 3 milyar sterlinin üzerinde hissedar değeri yaratmıştır.

Bir şirket portföyünün yönetim kurulu başkanı ve yatırımcısı olarak liderlik becerilerinin geliştirilmesi konusunda tutkuludur. Ekipleri ve şirketleri yeniden canlandırırken CEO'lara koçluk yapmak ve onları desteklemek için sık sık görevlendirilmektedir. Aranan bir küresel konuşmacı olarak sunumları ve masterclass'ları müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılandırılmıştır. Deneyim ve bilgisini pratik bir üslupla aktarmakta ve dinleyicilere kendi becerilerini geliştirmeleri için araç ve teknikler sunmaktadır.

Eski bir uluslararası kriket oyuncusu olarak rahatlamak için bir rock grubunda çalmaktadır. Atlantik Okyanusu'nu kürekle geçmenin yanı sıra kuzey ve güney kutuplarına yürümüş ve kanser araştırmaları için fon toplamak amacıyla dünyanın en yüksek dağlarına tırmanmıştır.

Sıradan insanların en zor durumlarda bile olağanüstü sonuçlar elde edebileceğine inanıyor ve bunu kanıtlayacak sonuçlar elde eden ekipler kurdu.

KEVIN GASKELL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.