INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

LANCE ARMSTRONG

Lance Armstrong Yedi Kez Fransa Bisiklet Turu Kazanan, Kanserden Kurtulan, Podcast Sunucusu, Dayanıklılık Sporcusu ve Next Ventures (Girişim Sermayesi) Yönetici Ortağı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

LANCE ARMSTRONG 2024 Konuşma Başlıkları LANCE ARMSTRONG 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kahramandan Sıfıra: En Büyük Hatalarınızdan Nasıl Gerı̇ Dönersı̇nı̇z
  • Her Ne Pahasına Olursa Olsun Kazanmak Gerçek Liderlik Değildir
  • Kurumsal Sporcu

Lance Armstrong Kimdir?

Dünya çapında tanınan bir bisikletçi ve dayanıklılık sporcusu olan Lance, aktif bir yaşam tarzının faydaları konusunda tutkulu olmaya devam etmektedir. Onlarca yıl süren rekabetçi yarışları sayesinde Lance, spor, fitness ve sağlık pazarlarında dünya çapında kapsamlı bağlantılar geliştirdi ve düzenli olarak erken aşamadaki şirketleri incelemeye davet edildi. Kapsamlı bağlantıları, güçlü yatırım anlayışını yansıtan Docusign ve Uber'de oldukça başarılı erken yatırımlarla sonuçlandı. Bu dijital çağda Lance, dijital marka oluşturmanın önemini ve influencer'ların gücünü anlıyor.

Lance şu anda Tour de France ve diğer bisiklet ve dayanıklılık yarışlarının etaplarının analizini sunan bir podcast olan THEMOVE'a ev sahipliği yapıyor; bu podcast milyonlarca kez indirildi ve Apple'ın iTunes'unda spor ve eğlence kategorisinde ilk 10'da yer aldı. Armstrong ayrıca THE FORWARD adlı bir podcast'e de ev sahipliği yapmakta ve burada yazarlar, müzisyenler, sporcular, politikacılar ve toplumun her kesiminden etkili kişilerle röportajlar yapmaktadır. Bunlar WED? markasının bir parçası olan WED? MEDIA'nın temel taşlarını oluşturuyor; asla düz değil, ileri giden dayanıklılık sporcularından oluşan bir topluluk.

LANCE ARMSTRONG kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.