INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MARC RANDOLPH

Marc Randolph Girişimci Konuşmacı, Netflix Kurucu Ortağı, Ulusal Çok Satan Yazar, Yönetici Mentoru ve Melek Yatırımcı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

MARC RANDOLPH 2024 Konuşma Başlıkları MARC RANDOLPH 2024 Konuşma Başlıkları

  • Teknoloji
  • Girişimcilik
  • Yönetici Mentorluğu
  • Start-up'lar

Konuşmacı Profili

Marc Randolph deneyimli bir Silikon Vadisi girişimcisi, danışmanı ve yatırımcısıdır. Netflix'in kurucu ortağı olan Marc, Netflix'in kurucu CEO'su, web sitesinin yönetici yapımcısı ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. En çok Netflix'i kurmasıyla tanınsa da Marc'ın girişimcilik kariyeri kırk yılı aşkın bir süreyi kapsamaktadır.

Yarım düzineden fazla başarılı start-up'ın kurucusu ya da kurucu ortağı olmuş, yakın zamanda Google'a 2,6 milyar dolara satılan Looker Data'nın kurucu ortakları da dahil olmak üzere yükselen girişimcilere danışmanlık yapmış ve çok sayıda başarılı teknoloji girişimine yatırım yapmıştır.

Sektör etkinliklerinde sık sık konuşmacı olarak yer almakta, genç girişimci programlarıyla yoğun bir şekilde çalışmakta, çevre savunuculuğu grubu 1% for the Planet'in yönetim kurulunda yer almakta ve National Outdoor Leadership School'un Mütevelli Heyeti'ne başkanlık etmektedir.

MARC RANDOLPH kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.