INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MATT PHELAN

Matt Phelan En İyi Çalışan Mutluluğu Konuşmacısı | Mutluluk Endeksi Kurucu Ortağı | "Freedom To Be Happy" Kitabının En Çok Satan Yazarı | TEDx Konuşmacısı | NED

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

MATT PHELAN 2024 Konuşma Başlıkları MATT PHELAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Çalışan Mutluluğunda 12 Milyon Ders: Dahili Duygusal Saptırıcı Alana Sahip Süper Mutluluk Kıyafeti
  • Mutlu Olma Özgürlüğü: Mutluluk İçin İş Vakası
  • Mutluluk Endeksi Kurucu Hikayesi: Mutluluğu Ölçeklendirmek
  • İnsan Olma Özgürlüğü: Çalışan Bağlılığı ve Mutluluğu Hiyerarşisi

Matt Phelan Kimdir?

Kariyerim bir çiftlikte çalışarak başladı ve bunun dışındaki ilk girişimim 25 yaşındayken 4Ps Marketing adında bir dijital pazarlama ajansı kurmak oldu.

4Ps'yi Londra'da Wimpole Caddesi'nde bir çatı katında kurduk ve ticari satış yoluyla işten ayrılmadan önce Selfridges, M&S, Nissan ve L'Oréal gibi 100'den fazla markaya hizmet vermeye devam ettik.

Gıdaya, nereden temin ettiğimize, nasıl yetiştirdiğimize ve nihayetinde kendimizi sürdürülebilir bir şekilde nasıl besleyebileceğimize büyük ilgi duyuyorum.

Her yıl yeni araştırmalar, yediklerimizin ve içtiklerimizin refahımız ve mutluluğumuz üzerindeki etkisini daha iyi anlamamıza yardımcı oldukça, gıda ve ruh halinden oluşan iki dünyam birbirine daha da yakınlaşıyor.

Kültürü ve bizi birbirimize bağlayan şeyleri daha iyi anlama arzum, Mutluluk Endeksi'nin kuruluş öyküsünün bir parçası oldu.

Mutluluk Endeksi, kuruluşların temel çalışan bağlılığını VE mutluluk faktörlerini ölçmelerine yardımcı olmak için nörobilim odaklı benzersiz bir platform sunuyor - bu da gelişen kültürlere yol açıyor.

MATT PHELAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.