INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

NATALİE NİXON

Natalie Nixon Yaratıcılık Stratejisti CEO, Figure 8 Thinking

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

NATALİE NİXON 2024 Konuşma Başlıkları NATALİE NİXON 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yaratıcılıkla liderlik etmek
  • Bir inovasyon kültürü oluşturmak ve sürdürmek
  • İşin geleceği cazda: Yapılması gereken 4 değişim

Natalie Nixon Kimdir?

Natalie Nixon, PhD "C-Suite'in yaratıcılık fısıldayıcısı "dır. Liderlere merak ve titizlik uygulayarak dönüştürücü iş sonuçları elde etme konusunda tavsiyelerde bulunan bir yaratıcılık stratejistidir. Yaratıcılık, işin geleceği ve inovasyon konularındaki erişilebilir uzmanlığı ile takdir edilen, çok aranan bir küresel açılış konuşmacısıdır.

Natalie, Real Leaders'ın "2022 için Dünyanın En İyi 50 Keynote Konuşmacısı" listesine seçildi; ve Forbes, Fast Company ve INC'de yer aldı. Fast Company'nin 2021 Dünyayı Değiştiren Fikirler Ödülleri'nin yaratıcılık kategorisinde onur ödülü alan ödüllü The Creativity Leap kitabının yazarıdır. Firması Figure 8 Thinking, Core 77 tarafından 2021'de kadın liderliğindeki en iyi 20 inovasyon firması arasında gösterildi. Müşterileri arasında Microsoft, Salesforce, Comcast, Citrix, Morrison & Foerster, Living Cities, VaynerMedia ve Bloomberg bulunmaktadır.

Hibrit bir düşünür olan Natalie, kültürel antropoloji, moda, tasarım düşüncesi ve dans alanlarındaki geçmişini sürekli olarak uygulamaktadır. İki sosyal etki girişiminde erken aşama yatırımcısıdır ve ticari değer ile paydaş eşitliğinin kesiştiği noktada çalışma becerisiyle takdir edilmektedir.

Natalie, Smithsonian Cooper Hewitt Tasarım Müzesi, Vassar College ve Leadership+Design'ın mütevelli üyesidir. Almanya, Brezilya, Portekiz, İsrail ve Sri Lanka'da yaşamış olup Portekizce ve İspanyolca bilmektedir. Institute for the Future tarafından Foresight Practitioner olarak sertifikalandırılmıştır. Lisans derecesini (onur derecesi) Vassar College'dan, doktorasını ise Londra'daki Westminster Üniversitesi'nden almıştır.

Hip-hop dersinde fırtına gibi dans etmediği zamanlarda Natalie, balo salonunda salsa, foxtrot ve tangosuna ince ayar yapıyor. Kocası John Nixon ile birlikte memleketi Philadelphia'da yaşamaktadır ve Sydney'in gururlu üvey annesidir.

NATALİE NİXON kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.