INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

NİCOLA ADAMS OBE

Nicola Adams OBE Aktör ve 2 kez Olimpiyat Şampiyonu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

NİCOLA ADAMS OBE 2024 Konuşma Başlıkları NİCOLA ADAMS OBE 2024 Konuşma Başlıkları

  • Zirve Performans
  • Çeşitlilik
  • Başarıyı En Üst Düzeye Çıkarma
  • Azim ve Kararlılık
  • Olimpiyatlar

Nicola Adams OBE Kimdir?

Nicola Adams OBE, Birleşik Krallık'ın önde gelen spor figürlerinden biridir ve en çok Olimpiyat Altın Madalyası sahibi olarak tanınmaktadır ve resmi olarak Büyük Britanya'nın tüm zamanlardaki en başarılı kadın boksörüdür.

Ağustos 2016'da Nicola, 92 yıldır Olimpiyat unvanını başarıyla koruyan ilk Britanyalı boksör olarak kariyerinin en gurur verici anını yaşamıştır. Diğer sportif başarıları arasında Dünya Şampiyonluğu da bulunmaktadır.

Londra 2012 oyunları boyunca, üç kez dünya şampiyonu olan Red Cancan'ı yenerek Büyük Britanya'nın ilk kadın boks altın madalyasını kazandıktan sonra oyunların ikonu haline geldi. Dünyanın en iyi kadın boksörlerinin Olimpiyat Oyunlarında ilk kez karşı karşıya gelmesini izlemek için ulusun izlediği gibi, milyonların önünde hayalini gerçekleştirerek anında bir rol model oldu.

Nicola, boksa yaptığı hizmetler ve eşi benzeri görülmemiş başarısı nedeniyle 2013 Yeni Yıl Onur Listesi'nde Britanya İmparatorluğu Nişanı (MBE) Üyesi olarak atandı. Kendisine 2016 Yeni Yıl Onur Listesi'nde OBE unvanı verildi.

Nicola ekranda, BBC, ITV, Channel 4 ve Sky'da bir dizi eğlence programında yer alarak son derece sempatik bir TV kişiliğine dönüştü. Nicola, BAFTA adayı Goggle Box (Kanal 4) ve Bear Grylls Wild Adventure (ITV) programlarında rol almıştır. Nicola, 2020 yılında BBC'nin Strictly Come Dancing programında yarışmanın ilk eşcinsel eşleşmesinde yer alarak bir kez daha tarih yazdı. Nicola son olarak yeni belgeseli 'Lionness'ı tanıttı: Nicola Adams'ın Hikayesi" adlı yeni belgeselini 12 Kasım 2021'de Amazon Prime'da yayınladı.

NİCOLA ADAMS OBE kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.