INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

OLGAR ATASEVEN

Olgar Ataseven Dijital Dönüşüm Danışmanı, Girişimci Mentoru

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

OLGAR ATASEVEN  2024 Konuşma Başlıkları OLGAR ATASEVEN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kim Korkar Hain Inovasyon’dan
  • Yaratıcılığı Öldürmenin 10 Yolu
  • Pazarlamanın Yeşili! Green Marketing!
  • Dijitalleşmenin 4 Atlısı
  • Bitersem Bitersin

Olgar Ataseven Kimdir?

A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1989 yılında mezun olmuştur. Eğitimine ODTÜ'de MBA programına dahil olarak devam etmiştir. 1990 yılında Unilever bünyesinde çalışmaya başlamıştır. 6 sene Unilever'de kalmış ve kişisel temizlik grubunun marka yönetimini gerçekleştirmiştir.

Askerlik görevinden sonra Pronto Halkla İlişkiler, BTR Direct & Promotions, Pergel Halkla İlişkiler, Think Free, Kilowatt, Digitall Inn1 gibi iletişim ve marka alanlarında hizmet veren şirketlerin kurucu ortaklığını ve üst düzey yöneticiliğini yapmıştır. Bu yapılar altında Türkiye'nin önde gelen markalarına marka, iletişim, marka ve pazarlama danışmanlığı ve/veya etkinlik yönetimi hizmeti vermiştir.

Pazarlama ve kurumsal İletişim konularında Akademi İstanbul'da gönüllü olarak iki yıl ders vermiş, pazarlama iletişimi, marka iletişimi konularında teori geliştirmiş ve makaleler üretmiştir. Alanındaki konularda dersler vermekte ve çeşitli üniversitelere konuk konuşmacı olarak gitmektedir.

Son 5 yıldır Dijitalleşme ve Sürdürülebilirlik alanlarında ağırlıklı çalışmaktadır. Profesyonel olarak iş hayatına devam ederken, kendi şirketlerini de yönetmektedir. Girişimci mentorluğu yapmaktadır. Özellikle marka ve pazarlama konusunda eğitimler vermektedir. Aylık bir dergi ve bir web sitesinde köşe yazıları yayınlanmıştır.

İş Uzmanlığı
Dijital Dönüşüm, Pazarlama İletişimi, Marka Yönetimi, Stratejik Yönetim, Kurumsal İletişim, Proje Yönetimi, InovatifDüşünce, Sürdürülebilirlik

Sektörel Deneyimler
Yazılım, Özel Entegratörlük, Hızlı Tüketim, Lojistik, Barter, Beyaz Eşya, Otomotiv, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Geri Dönüşüm, İnşaat-Taahhüt.

OLGAR ATASEVEN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.