INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ONGUN TAN

Ongun Tan Girişimci, Chief Innovator @Makers Turkiye

Keynote & Konuşma

ONGUN TAN  2024 Konuşma Başlıkları ONGUN TAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yapay Zeka ve İş Yapış Şekillerinde Ekonomik ve Kültürel Etkileri
  • Future-ready Employees (Geleceğe hazır ekip ve çalışan)
  • İnovasyon ve inovasyon döngüsü nedir? Kurumda inovasyon nasıl yapılır?
  • Çevik Öğrenme Çağında Yıkıcı İnovasyon
  • Girişimci Gibi Düşünmek – Kurumsal çalışanları için girişimcilik yetkinlikleri
  • Otomasyon Çağında Mevcut İşgücünün Yeniden Yetkinleştirilmesi (Upskilling - ReSkilling of Workforce
  • Workshop: Yapay Zeka ile Şirketimin Problemlerini Nasıl Çözebilirim

Ongun Tan Kimdir? 

Teknoloji ve pazarlama konusunda 20 yıla yakın deneyimi ile Ongun Tan hem global kurumsal firmalarda hem de son 5 senedir girişimci olarak, şimdiye kadar ülke çapında etki yaratan birçok projede yer almış ve ve birçoğunu da yönetmiştir. Kurumların yeni yetkinliklere ve dijital dönüşüme adaptasyonu odağında, upskilling, reskilling alanında oluşturduğu Future Ready Employees programı ile girişimci, danışman ve profesyonel konuşmacı olarak etki yaratan eğitim ve program kurguları tasarlamıştır. C ve Direktör seviyeleri için teknoloji etki workshopları gerçekleştirmiştir.

2020’de World Business Angels Forumunun(WBAF) Türkiye Senatörü olan Ongun Tan, 2014 yılında American Turkish Society, Young Society Leaders arasına seçilmiştir. Amerika Büyükelçiliği'nin resmi teknoloji mentoru olarak da görev yapmıştır. 2 farklı TEDx konuşması, onlarca zirve ve etkinlikte yaptığı konuşma ve workshoplarla inovasyon ve girişimcilik kültürünün gerçek çıktıya dönüşmesi adına kurumlara yüksek etki ve memnuniyet sağlayan servisler sunmaktadır.

Masters of Ceremony

Ongun Tan, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

ONGUN TAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.