INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

RAMON VULLINGS

RAMON VULLINGS Konuşmacı, Sektörler Arası Uzman & Fikir DJ’i

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

RAMON VULLINGS 2024 Konuşma Başlıkları RAMON VULLINGS 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sektörler Arası İnovasyon
  • Fikir DJ'i Olun: Bir Remix Stratejisi Uygulayın
  • Fikir DJ'i Olun: Bir Remix Stratejisi Uygulayın Fikir DJ'i Olun: Geleceğin Arayüzü Olarak Moda
  • Riskten Kaçınmayı Azaltma
  • Fikirleri Hayata Geçirme

Konuşmacı Profili

 

"Ramon, dış dünyayı içeriye taşımak ve sektörler arası fikirlerin yeniden karıştırılmasının neden akıllı bir strateji olduğu hakkında konuşuyor.”

“Ramon, iş liderlerine, işlerini daha akıllı bir şekilde dönüştürmek için kendi alanlarının sınırlarının ötesine bakma stratejileri, araçları ve becerileri konusunda yardımcı oluyor."

Ramon Vullings, oldukça ilgi çekici bir uluslararası konuşmacı, iş yaratıcılığı ve sektörler arası inovasyon üzerine 3 farklı yönetim kitabının yazarı ve aynı zamanda sektörler arası uzman danışmandır. Bir fikir dj’i “ideaDJ” olarak dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri büyülemektedir.

Ramon, dış dünyayı içeriye taşımak ve sektörler arası fikirlerin yeniden karıştırılmasının neden akıllı bir strateji olduğu hakkında konuşuyor.

Ramon, iş liderlerine, işlerini daha akıllı bir şekilde dönüştürmek için kendi alanlarının sınırlarının ötesine bakma stratejileri, araçları ve becerileri konusunda yardımcı olmaktadır.

Ramon Vullings 'endüstri mühendisliği ve sosyoloji' okudu, zaten harika bir kombinasyon.

KURUMSAL YAŞAM

Ramon profesyonel kariyerine Coopers & Lybrand'da danışman olarak şirketlerin iş süreçlerini yeniden tasarlamalarına yardımcı olarak başladı. PriceWaterhouse ile birleşmenin ardından Ramon kısa bir süre sonra Paris'ten çalışan PwC Danışmanlık Müşteri İlişkileri Yönetimi uygulamasının (3500'den fazla danışman) Küresel CRM Operasyon Müdürü oldu, ne macera ama!

IBM'in PwC Consulting'i satın almasından önceki yıl Ramon, PwC Consulting için geçiş ekibinin bir parçasıydı. IBM İş Danışmanlık Hizmetleri'nde Ramon, EMEA CRM Öğrenme ve Bilgi Lideri oldu; bu görevde ileri düzey, büyük grup ve çevrimiçi didaktikler konusunda uzmanlaştı.

GİRİŞİMCİLİK

Ramon 2004 yılında iş yaratıcılığına odaklanan kendi şirketi Twinkeling BV'yi kurmaya karar verdi. New Shoes Today adlı inovasyon ve değişim şirketinin ve 2012 yılında 21 Lobsterstreet adlı inovasyon ağı şirketinin kurucu ortağı oldu.

Tüm bu deneyimlere dayanarak Ramon o zamandan beri açılış konuşmacısı, yazar ve ideaDJ olarak rolünü geliştirdi: iş liderlerine, yeni iş geliştirme ve İK yöneticilerine, işlerini daha akıllı bir şekilde dönüştürmek için kendi alanlarının sınırlarının ötesine bakmaları için strateji, araç ve becerilerle yardımcı olmak, insanlara somut fikirler, yerinde ilham ve uygulanabilir tavsiyeler aşılamak.

Ramon, iş yaratıcılığı ve sektörler arası inovasyon üzerine 3 yönetim kitabı yazmıştır. Aynı zamanda (kâr amacı gütmeyen) Avrupa Yaratıcılık ve İnovasyon Derneği'nin (EACI) başkanıdır.

Ramon, uluslararası konuşmacı ve inovasyon danışmanı olarak yaptığı çalışmaların yanı sıra, Eindhoven'daki Fontys Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde ve Antwerp Yönetim Okulu'nda yönetici profesör olarak görev yapmaktadır.

STİL

Ramon'u bu kadar benzersiz kılan sadece paylaştığı içerik değil, aynı zamanda bunu sunuş biçimidir. Ramon, mizahı kişisel anekdotlarla ve iş ve yaşamın iç içe geçtiği içgörülerle harmanlayan doğuştan bir şovmen.

KİŞİSEL YAŞAM

Hollandalı olan Ramon, eşi Linda ve iki oğluyla birlikte güzel Antwerp'te (Belçika) yaşıyor: Zorro & Rover. Seyahat etmeyi çok seven Ramon, 2009-2010 yılları arasında eşi Linda ile birlikte, diğer kültürlerdeki insanların benzer durumlarla nasıl farklı şekilde başa çıktıklarını öğrenmek için 1,5 yıl boyunca eski ipek yolunu (uçak kullanmadan, tamamen karadan!) gezmiştir. Bu harika yolculuğa hala değer veriyor ve açılış konuşmalarında bu döneme ait birçok anekdot kullanıyor!

RAMON VULLINGS kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.