INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

SCOTT STEİNBERG

Scott Steinberg Açılış Konuşmacısı | En Çok Satan Fütürist + Trend Uzmanı | 1500 Marka için Düşünce Liderliği | En İyi 25 Danışman | CEO Intl Assoc İş Geliştirme

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

SCOTT STEİNBERG 2024 Konuşma Başlıkları SCOTT STEİNBERG 2024 Konuşma Başlıkları

  • Bı̇r Fütürı̇st Gı̇bı̇ Düşün: Yarını Bugünden Nasıl Görürsün
  • Aksaklıklar İçı̇nde Lı̇derlı̇k: Belı̇rsı̇zlı̇k Ortamında Nasıl Başarılı Olunur
  • İşı̇n Geleceğı̇ Ne Olacak? Yarının En İyı̇ Uygulamaları, İşletme Modellerı̇ Ve İşgücü Trendlerı̇
  • Bası̇t Değı̇şı̇m, Büyük Etkı̇: Daha Azıyla Daha Fazlasını Nasıl Yaparsınız Ve Başarıya Gı̇den Yolu Nasıl Çevı̇rı̇rsı̇nı̇z

Scott Steinberg Kimdir?

Fortune dergisi tarafından İnovasyon Ustası ve Dünyanın Önde Gelen İş Stratejisti olarak selamlanan ödüllü stratejik danışman, trend uzmanı ve profesyonel konuşmacı Scott Steinberg, liderlik, değişim ve inovasyon konularında en iyi uzmanlardan biridir. American Express'ten Zynga'ya kadar 1500 marka için iş danışmanı ve düşünce lideri olan Steinberg, Think Like a Futurist ve Make Change Work for You gibi 30 kitabın çok satan yazarıdır.

Amerika'nın en iyi fütüristlerinden (BBC'ye göre) ve iş stratejisi ve liderlik eğitimi sağlayıcılarından biri olan Fortune 500, onu "iş ve teknoloji alanında belirleyici bir figür" ve "takip edilmesi gereken en iyi trend belirleyici" olarak adlandırıyor. Saygın bir iş stratejisti, fütürist ve trend belirleyici olan PBS, 500 milyon evde bulunan hit ürünlerin yaratılmasına yardımcı olduğunu söylüyor. Salgının ortasında, Liderlikte Mükemmellik için Consulting dergisinin En İyi 25 Danışman listesine seçildi. Alanın en etkili seslerinden biri olarak ip - ve inovasyona/adaptasyona yardımcı olma yeteneği.

CEO'lara ve dört yıldızlı generallere stratejik danışmanlık yapan ve BIZDEV: The Intl. Assoc. for Business Development ve yönetim danışmanlığı ve pazar araştırma şirketi FutureProof Strategies'in başkanı olan BIZDEV'in görüşlerine IBM, PwC + Savunma Bakanlığı gibi firmalar sıklıkla başvurmaktadır. Dünyanın en etkili 150 açılış konuşmacısından biridir ve CNN'den The Today Show'a kadar 700 kanalda görüldüğü üzere günümüzün 1 numaralı kuşak uzmanı ve teknoloji uzmanıdır (Google'a göre).

SCOTT STEİNBERG kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.