INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ŞEBNEM DÖNMEZ

Şebnem Dönmez Oyuncu, Sunucu, Konuşmacı, Workshop Fasilitatörü

Keynote & Konuşma

ŞEBNEM DÖNMEZ 2024 Konuşma Başlıkları ŞEBNEM DÖNMEZ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Hayatta Oyuncu Olmak
  • Mükemmellikten Yeterince İyi’ye Yolculuk

Şebnem Dönmez Kimdir?

Salzgitter, Almanya doğumlu Şebnem Dönmez oyunculuk ve sunuculuk kariyerine çok erken yaşlarda başlamış, kısa zamanda Türkiye sinema ve televizyonunun en başarılı isimlerinden biri olmuştur. 1990’larda televizyonda başlayan başarısı 2000’lerde sinema ve tiyatro alanında devam etmiştir.

Dönmez’i kitlelere sevdiren en önemli özelliği, canlı yayınlardaki ustalığı, dile hakimiyeti ve sunuculuktaki başarısı olmuştur. Sunuculuğunun yanı sıra, çok izlenen televizyon dizilerinde rol almış ve önde gelen markaların aranan yüzü olmuştur.

Sinema kariyerine 2002 yılında bağımsız sinema filmi “Kolay Para Kazanma Klavuzu” ile başlamış, sonraki yıllarda “Neredesin Firuze” (2004), “Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?” (2006) ve Türk-Amerikan ortak yapımı “The Net 2.0”de (2006) rol almıştır.

Şebnem Dönmez, küresel ısınmayla mücadelede dünya çapında bir proje olan Live Earth’in Türkiye temsilcisi olmuş, Al Gore’un Live Earth kapsamında İstanbul’da gerçekleştirdiği toplantıya basın sözcüsü olarak katılmıştır.

2021 yılında Sakıp sabancı Müzesinde gerçekleşen dünyaca ünlü performans sanatçısı Marina Abramovic’in Flux / Akış isimli sergisi için Türkiyeli sanatçılara yaptığı açık çağrıya başvurmuş ve Bayan Kontür isimli projesi 250 kişi arasından sergilenmeye hak kazanmıştır.
Oyunculuk- performans sanatı dallarındaki çalışmalarının yanısıra ilk göz ağrısı sunuculuk / moderatörlük mesleğine devam etmektedir.

Masters of Ceremony

Şebnem Dönemz, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

ŞEBNEM DÖNMEZ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.