HAKKIMIZDA REFERANSLAR BLOG İLETİŞİM

SILVIA GARCIA

SILVIA GARCIA Eski Uluslararası Pazarlama Direktörü ve Coca-Cola Mutluluk Enstitüsü Başkanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

SILVIA GARCIA 2023 Konuşma Başlıkları SILVIA GARCIA 2023 Konuşma Başlıkları

  • İşin Geleceği, İşyerinde Başarılı Olmak İçin Bilimin Kanıtladığı Bileşenler
  • Zihninizi Başarı (Ve Mutluluk) İçin Nasıl Programlarsınız?
  • Zihninizi Başarı (Ve Mutluluk) İçin Nasıl Programlarsınız?
  • Mutluluğumuzu Değiştirebiliriz (İş Yerinde Bile)

Konuşmacı Profili

Eski Uluslararası Pazarlama Direktörü ve Coca-Cola Mutluluk Enstitüsü Başkanı olan Silvia Garcia, olumlu ve olumsuz duyguların kararları nasıl etkilediğini inceledi.

Pazarlama, iletişim ve yönetim alanlarında C-suite pozisyonlarda 20 yıl geçirmiş ve 198 ülkeye liderlik etmiştir. ABD, Fransa, İrlanda, İsveç ve İspanya'da yaşamış ve çalışmıştır.

Müşterileri AXA, Bayer, Lilly, Morning Star veya Google gibi çok uluslu şirketlerden yerel kuruluşlara kadar uzanmaktadır. Hepsinin satışları artmış, daha fazla müşteri çekmiş ve elde tutmuş, daha uzun süreli, daha sağlıklı ilişkiler kurmuş, liderlik becerilerini güçlendirmiş ve daha kârlı, daha mutlu ve başarılı olmuşlardır.

Silvia, ilk bilimsel iş yerinde duygusal refah/mutluluk endeksini kullanarak, çalışanların iş yerindeki mutluluğunu artırmanın iş sonuçları üzerindeki etkisini kanıtlıyor. Dünyanın dört bir yanındaki şirketler tarafından yoğun talep gören konuşmalarının "hayatları ve şirketleri" değiştirdiği söylenmektedir.

Silvia, iş yerinde mutluluk konusunda dünyanın önde gelen liderlerinden biridir ve bu nedenle her yıl Birleşmiş Milletler tarafından dünyadaki mutluluk düzeyini tartışmak üzere davet edilmektedir. Büyük ve karmaşık fikirleri basitleştirerek geniş bir kitle için uygulanabilir hale getirmekten hoşlanan ileri görüşlü ve esprili bir hikaye anlatıcısıdır. Bankacılık, gıda, paylaşım ekonomisi, medya ve çeşitli üniversiteler ve işletme okulları gibi sektörlerden müşterileri tarafından "nadir ve vizyoner bir zekâya" sahip "izleyiciler için göze çarpan bir favori" olarak tanımlanmaktadır.

SILVIA GARCIA kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.