INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

THOMAS F. ANGLERO

Thomas F. Anglero IBM Norveç İnovasyon Direktörü

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

THOMAS F. ANGLERO 2024 Konuşma Başlıkları THOMAS F. ANGLERO 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yapay Zeka
  • Kültür, İnsanlar ve Teknoloji
  • Motivasyon ve İlham Üzerine…

Konuşmacı Profili

Thomas Anglero, yıllar içinde edindiği IT (Bilgi Teknolojileri) deneyimini kendine has üslubuyla oluşturduğu hikaye anlatıcılığı ile ustaca harmanlayan bir konuşmacıdır. 25 yılı aşkın IT deneyimi, kurmuş olduğu iki ayrı startup şirketi, podcast yayınları ve blog yazılarına ek olarak Yapay Zeka üzerine de bir kitap yazmaktadır.

Norveç IBM’de İnovasyon Direktörü olarak görev yapan Thomas Anglero, güçlü ve motivasyonel konuşma tarzıyla tanındığı kadar TEDx Konuşmalarıyla da bilinmektedir. Don’t Fear Technology, Fear Yourself (Teknolojiden Değil, Kendinizden Korkun) adlı TEDx konuşması, Anglero’nun dünya çapında binlerce yöneticiye defalarca seslendiği en beğenilen konuşmalarından biridir.

Anglero, aslen Porto Riko’lu bir Amerikalı’dır ve Oslo’da yaşamaktadır. FIBA tarafından onaylanmış 2. lig basketbol koçudur ve 10 yılı aşkındır basketbol şampiyonalarında koçluk yapmaktadır.

 

THOMAS F. ANGLERO kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.