INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ZAFER PARLAR

Zafer Parlar Nike Eski Genel Müdürü, Istventures Kurucusu, ''İş'te TÜRK / Business Over Turkish Coffee' Kitabının Yazarı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ZAFER PARLAR 2024 Konuşma Başlıkları ZAFER PARLAR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Uluslararası İş Geliştirme ve Yönetimi
  • Yüksek Enflasyon ve Faiz Ortamında İş Yönetimi

Zafer Parlar Kimdir?

Hollanda’da Management and Business administion derecesinin ardından, yine aynı ülkede Uluslararası İş İlişkileri ve Pazarlama dallarında masterlar yaptı. Parlar’ın “Business over Turkish Coffee / İş’te Türk” adlı kitabı Türkçe ve İngilizce olarak yayınlandı. Kitabı yurtdışında Apple Books ve Amazon Books tarafından satılmaktadır. Ayrıca yerel ve yabancı üniversiteler ve konsolosluklar tarafından Türk iş kültürü üzerine kaynak kitap olarak kullanılmaktadır. Zafer Parlar, birçok üniversite ve uluslararası şirkete konuşma yapmaktadır. Ayrıca The Economist‘in Yuvarlak Masa Toplantıları’na ve Dünya Ekonomik Forumu'na (WEF) konuşmacı olarak katılmıştır. Mexx International B.V. ve Nike Inc. de yeni pazarlar geliştirilmesi ve yönetimi konularında üst düzey görevlerde bulunmuştur. Ardından Istventures özel girişim sermayesi şirketini kurarak spor malzemeleri, hizmet ve finans teknolojileri alanında yerel ve uluslararası yatırımlar yapmıştır.  

Zafer Parlar İngilizce, Hollandaca ve Türkçe bilmektedir.

ZAFER PARLAR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.