Search Button

MÜŞTERİ NE İSTER?

Müşterilerimizi çok seviyoruz, onlar olmadan bizim de olamayacağımızı tartışmasız kabul etmiş durumdayız. Bu durumda, müşterilerimizin tam olarak ne istediklerini bilmek işimizi kolaylaştırırdı, öyle değil mi?

Biz de bu yaklaşımdan yola çıkarak, işimizi önce ‘insan’ olarak tanımlayıp, müşterilerimizin bizlerden neler bekleyebileceklerini anlatmaya başladık.

Hikayemizi müşterilerini memnun etmek için doğru müziği, doğru zamanda, doğru müşteriye, doğru tempoyla çalmaya çalışan orkestramız üyelerinin yaşadıklarıyla anlattık.

Hikayemiz işini sahiplenen, ürün ve hizmetini çok iyi bilen, dürüst, güvenilir, yenilikçi, müşteriyle kurduğu iletişimde özenli çalışanların varlığının nasıl fark yaratabileceğini örneklerle anlatıyor.

Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayıp, onlara danışmanlık yaparak en uygun ürün ve hizmeti sunmanın öneminden, müşteri şikayet ve önerilerini nasıl yönetebileceğimize kadar örnekleri sizlerle paylaştık.

Bütün duyulara dokunmaya çalışan orkestralı business show’umuz ‘Müşteri ne ister?’ huzurlarınızda…

En büyük hedefimiz farklı pencerelerden bakarak sizleri şaşırtmak, şaşırtırken eğlendirmek, eğlendirerek motive etmek ve geliştirmek. Bunu nasıl mı yapacağız? Müzik ve mesajları birleştirirken unutulmaz anlar yaşatarak. Dilerseniz ürün veya hizmet lansmanlarında, bayi veya dönem toplantılarında, yöneticilerinizi biraraya getirdiğinizde veya çalışanları biraraya getirerek takım ruhunu arttırmak istediğinizde canlı performanslar, konseptler ve sizin için tasarlanmış yöntemler ile değil, çalışanlarınızın hayatına etkileyici şekilde dokunarak; kısacası kritik anlarda güveneceğiniz bir partner olarak.

Davranış Bilimleri Uzmanı, Senarist, Aktör ve aynı zamanda Motivasyon Konuşmacısı olan Mehmet Auf’un geliştirmiş olduğu Müşteri Ne İster – Orkestralı Business Show; iş dünyasının yoğun, stresli ve rekabetçi ortamında kurumlar ve çalışanları için eğlenceli, dinamik ve yenilikçi bir bakış açısı sunarak, en değerli sermaye olan “insan” için hayatı kolaylaştırıyor, renklendiriyor ve motivasyonu arttırıyor.

Mehmet Auf konuşmacısına ait diğer eğlenceli çözümler