Search Button

Aret Vartanyan | Exclusive Konuşmacı

Yaşam Atölyesi Kurucusu, Yazar

Aret Vartanyan - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Aret Vartanyan

Kitapları ve kurucusu olduğu Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Akademisi ile yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca kişiye ulaşan, kurumsal buluşmalarda on binlerce çalışanla fark yaratan Aret Vartanyan, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra burslu olarak Oxford Üniversitesi’nde Teoloji ve Teozofi alanlarında eğitim aldı. Aynı dönemde The Royal London School of Marketing’te Pazarlama İletişimi programında yer aldı.

Genç yaşta başladığı kurumsal kariyerinde Güzel Sanatlar / Bates, Pronto, Grup 7 gibi Türkiye’nin önde gelen iletişim ajanslarında çalıştıktan sonra 2007'de Vodafone'de Marka Müdürü ve 2009'da Doğan Online'da Pazarlama Müdürü olarak görev aldı.. İlk kitabı 2008 yılında yayımlandı ve aynı yıl bugün yüzbinlerce katılımcıya ulaşan Yaşam Atölyesi'ni kurdu. 2011 yılında kurumsal iş hayatından ayrılarak Yaşam Atölyesi’yle birlikte Türkiye’de Bireysel Kişisel Dönüşüm çalışmalarına Kurumsal Dönüşüm başlığını ekledi.

2019 yılında dokuzuncu kitabı yayımlanan Vartanyan kitaplarıyla 2 milyondan fazla okura ulaşırken, 2013 yılında gerçekleştirdiği iki TV programıyla televizyonculuk kariyerini başlattı. Sonraki yıllarda kariyerine üç yeni TV, iki radyo programını ekleyerek kişisel dönüşüm kavramını geniş kitlelere ulaştırdı.

Sektörlerinin öncüsü global / lokal çok sayıda kurum / marka ile kurumsal eğitim çalışmalarını sürdüren Aret Vartanyan, 2019 yılında Yaşam Atölyesi’nin kardeş şirketi BeOne’ı kurararak Yaşam Atölyesi çatısı altında sürdürdüğü Kurumsal Eğitim, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Kurumiçi İletişim, Sponsorluk İletişimi ve Pazarlama İletişimi (kadın, genç, çocuk segmentlerinde) başlıklarını aynı çatı altında topladı. Gerek bireysel gerekse kurumsal alanda sadece özgün çalışmaların beklenen sonuçları yaratabildiğinin altını çizen Vartanyan, her birey ve kurum için özelleştirilmiş, ‘terzi usulü’ çalışmaları ekipleriyle birlikte hayata geçiriyor.


Aret Vartanyan - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, Yaşam Atölyesi Kurucusu, Yazar Aret Vartanyan, “‘Yeni Nesil İnsan’ı Anlamak İçin Yarın Çok Geç”, “Yeni Nesil Sosyal Şirket ve Sürdürülebilirlik” ve “İŞ’te Yeni Nesil Kişisel Dönüşüm” başlıklı konuşmalarında insanın ve işin geleceğine dair bilgi ve görüşlerini paylaşıyor.

Aret Vartanyan - Kurumsal Çözümler