Search Button

Ece Bora | Konuşmacı

İletişim Stratejisti, Oyun Kurucu

Ece Bora - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

Ece Bora

Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü bitirdikten sonra iletişim sektöründe geçirdiği 20 yıl içinde çeşitli dergilerde ve haber sitelerinde muhabirlik ve editörlük yapan Ece Bora, 2008 sonrası ağırlıkla kendi şirketi olan Kontra İletişim çatısı altında olmak üzere büyük yerel ve küresel markaların iletişim danışmanlığı ve medya ilişkileri yönetimini üstlendi.

2014 itibariyle "İtibar Yönetimi", “İletişim Stratejisi” “Kurum İçi İletişim”, "Dijital Medya ve İçerik Yönetimi", konularında eğitim ve danışmanlık veren Ece Bora ayrıca uzun süre Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Galatasaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde çeşitli iletişim programlarının koordinatörlüğü yürüttü.

Halen ulusal ve uluslararası markaların kurumsal metinleri, web sitesi içerikleri ve kurumsal film senaryoları gibi özel içeriklerini üretmeye de devam eden Ece Bora siyaset, edebiyat ve sporla fazlaca ilgilidir. Özgür Eller Otizm İnisiyatifi ve Galatasaray Spor Kulübü üyesidir.

Ece Bora - Kurumsal Çözümler