INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ECE BORA

Ece Bora İletişim Stratejisti, Oyun Kurucu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ECE BORA 2024 Konuşma Başlıkları ECE BORA 2024 Konuşma Başlıkları

  • Dijital Viraj
  • Kurumsal İtibar Yönetimi: Algı, Gerçek ve Risk Üçgeni
  • Bireysel İtibar Yönetimi: Senin Yolun Senin Hikayen
  • Ailenin Dijital Hali: Yeni Nesil Sosyallik
  • Mare Nostrum: Otizmle Anlaşmak

Ece Bora Kimdir? 

Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü bitirdikten sonra iletişim sektöründe geçirdiği 20 yıl içinde çeşitli dergilerde ve haber sitelerinde muhabirlik ve editörlük yapan Ece Bora, 2008 sonrası ağırlıkla kendi şirketi olan Kontra İletişim çatısı altında olmak üzere büyük yerel ve küresel markaların iletişim danışmanlığı ve medya ilişkileri yönetimini üstlendi.

2014 itibariyle "İtibar Yönetimi", “İletişim Stratejisi” “Kurum İçi İletişim”, "Dijital Medya ve İçerik Yönetimi", konularında eğitim ve danışmanlık veren Ece Bora ayrıca uzun süre Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Galatasaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde çeşitli iletişim programlarının koordinatörlüğü yürüttü.

Halen ulusal ve uluslararası markaların kurumsal metinleri, web sitesi içerikleri ve kurumsal film senaryoları gibi özel içeriklerini üretmeye de devam eden Ece Bora siyaset, edebiyat ve sporla fazlaca ilgilidir. Özgür Eller Otizm İnisiyatifi ve Galatasaray Spor Kulübü üyesidir.

ECE BORA kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.