INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

Konica Minolta Genel Müdürü & Dr. Sertaç Doğanay LinkedIn Canlı Yayını

Dr. Sertaç Doğanay’ın YouTube kanalı ve LinkedIn hesabından aynı anda canlı olarak yayınlanan bu sohbet, sonrasında YouTube kanalında kalıcı olarak yer aldı.

PROJE KONUŞMACILARI:
Prev Arrow
Dr. Sertaç Doğanay DR. SERTAÇ DOĞANAY

Exclusive Konuşmacılar, Müşteri & Tüketici Trendleri Konuşmacıları, Gelecek & Fütürizm Konuşmacıları, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Konuşmacıları, Dijital Dönüşüm Konuşmacıları, İnovasyon Konuşmacıları, Sürdürülebilirlik Konuşmacıları, Future of Work Konuşmacıları, Metaverse ve Web 3.0 Konuşmacıları, Teknoloji & Trendler Konuşmacıları, Yapay Zeka Konuşmacıları, Siber Güvenlik Konuşmacıları

Prev Arrow
Konica Minolta Genel Müdürü & Dr. Sertaç Doğanay LinkedIn Canlı Yayını

Konica Minolta Genel Müdürü & Dr. Sertaç Doğanay LinkedIn Canlı Yayını

Dr. Sertaç Doğanay, Konica Minolta Genel Müdürü Mustafa Yılmaz’ı LinkedIn hesabından gerçekleştirdiği Sürdürülebilir Sohbetler canlı yayın programında ağırladı. Yayın İstanbul Avrasya Teknoloji Merkezi'nden yapıldı. Yeni teknolojiler ve yeni müşteri deneyim merkezleri konuşuldu. Dr. Sertaç Doğanay’ın YouTube kanalı ve LinkedIn hesabından aynı anda canlı olarak yayınlanan bu sohbet, sonrasında YouTube kanalında kalıcı olarak yer aldı.

   Konular

Benzer Projeler

Kordsa JEC 2024 Fuar Katılımı ve LinkedIn Canlı Yayını

Kordsa, dünyanın en büyük kompozit fuarı olan JEC fuarında stant açtı. Dr. Sertaç Doğanay, Kordsa’nın davetlisi olarak 5-7 Mart tarihleri arasında Fransa, Paris’te gerçekleşen bu fuara katıldı.

Projeyi İncele

Hepsiburada Cem Yılmaz - Reklam Filmi Duyurusu

FutureBright Group araştırmasına göre Türkiye’nin en çok tavsiye edilen e-ticaret platformu çıkan Hepsiburada, konuyu Cem Yılmaz’ın yer aldığı reklam filmi ile duyurdu.

Projeyi İncele