INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ALEMŞAH ÖZTÜRK

Alemşah Öztürk Chief Happiness Officer @4129Grey

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ALEMŞAH ÖZTÜRK  2024 Konuşma Başlıkları ALEMŞAH ÖZTÜRK 2024 Konuşma Başlıkları

  • Dijital ve Teknolojinin Marka İletişime Faydası Nedir?
  • Markaları Nasıl Popüler Kültürün Bir Parçası Haline Getiririz?
  • Tüketicilerin Dikkatini Nasıl Çekeriz Ve Nasıl Akılda Kalırız?
  • Sosyal Medyayı Anlamak ve Efektif Kullanabilmek
  • Başarılı Reklam ve Pazarlamanın 10 Kuralı
  • Kurum Kültürünü Yaratıcılığın Desteğiyle Geliştirmek
  • Nasıl Chief Happiness Officer Olunur? ( Kurum İçinde Mutluluk Kültürü Yaratmak )
  • Kurum içi Girişimcilik Nasıl Geliştirilir?

Alemşah Öztürk Kimdir?

Alemşah Öztürk, 4129Grey’in Chief Happiness Officer’i, 41?29! 2007 yılında kurdu. İlk 5 yılında Türkiye’nin en başarılı ve ödüllü dijital reklam ajansı haline gelen 41?29!, bu başarıları sayesinde WPP’nin dikkatini çekti ve 2012 yılında WPP network’ünün bir parçası haline geldi.

41?29!’u kurmadan önce sektörde 2 farklı ajans kuran, 24 yaşında Türkiyenin en genç kreatif direktörü ünvanını alan ve fark yaratan projelere imza atan Öztürk, 20 yıldır ajanslarıyla ürettiği işlerle dünyanın en önemli yaratıcılık yarışmalarında, özellikle Cannes Lions, Clio ödülleri, D&AD, Webby ödüllerinde başarılarıyla ses getirdi.

Bu global yarışmalarda, özellikle Cannes Lions’da jurilik göreviyle de Türkiye’yi temsil etmiştir.

Özellikle sosyal medyayı çok aktif kullanan Öztürk, 250.000 twitter takipçisine, pazarlama ve dijital iletişim, şirket kültürü ve dijital transformasyon konusunda yazdığı yazılarla ulaşmaktadır. Son 15 yıldır TEDx’de dahil, ulusal ve uluslararası bir çok farklı organizasyonda konuşmalar yapan Öztürk, yazılarını Mediıum sitesindeki sayfasında toplamaktadır.

Amerikan başkan yardımcısı Joe Biden tarafından Türkiye’nin örnek girişimcilerinden gösterilen Alemşah Öztürk, genç girişimcilerle yakın çalışmalarını sürdürmekte ve onlara akıl hocalığı yapmaktadır. Aktif bir girişimcilik hayatı yanısıra son 4-5 yıldır melek yatırımcı olarak Türkiye’nin girişimcilik ruhunu geliştirmeye çalışmaktadır.

Mayıs 2015 itibariyle 41?29! ve GREY Türkiye ofisleri Alemşah Öztürk’ün yönetimi altında birleşmiş, yeni nesil tamamen entegre bir ajans yapısı ile markalara uçtan uça iletişim stratejileri ve çözümleri sunmaktadır.

Alemşah Öztürk, Kabataş Erkek lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. Kreatif projelerle çalışmadığı ve danışmanlık yapmadığı zamanlarda, yeni kitabını bitirmeye çalışmakta, farklı yerli ve yabancı dergiler için yazı yazmakta ve hala oyun oynamaktadır.

ALEMŞAH ÖZTÜRK kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.