INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ALİ ÜSTÜNDAĞ

ALİ ÜSTÜNDAĞ Kurumsal İletişim, Storytelling, TEDxReset

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ALİ ÜSTÜNDAĞ 2024 Konuşma Başlıkları ALİ ÜSTÜNDAĞ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Öykülendirme
  • İşin Geleceği (Future of Work)
  • Öncülük
  • Kurumsal Atölyeler > Değişime, Varolma, Amaç…

Ali Üstündağ Kimdir? 

1950 senesinde Carmel Kaliforniya’da doğdu. Babasının görevi nedeniyle 4 yaşından 19 yaşına kadar Paris’te ve daha sonra üniversite eğitimi için 4 sene Londra’da yaşadı.

İktisat, Politika ve İngiliz Anayasasını okudu; ama her şeyi bırakıp kendi hayatı ile ilgili farklı, iç dünyasının beklediği dönüşümü yaratacak arayışlara girdi : Fotoğrafçılık ve filmcilikle ilgilenmeye başladı.

1975 yılında İstanbul’a yerleşen Ali Üstündağ, profesyonel hayatına fotografçı olarak başladı. Manajans’ta reklam fotoğrafçısı ve film prodüktörü olarak çalıştığı dönemde, “multivizyon” tekniğini öğrendi ve Türkiye’de ilk sayılan birçok projeye imza attı.

1987’de kendi şirketi İltek’i kurdu. Özellikle görsel ve işitsel yöntemlerin kullanıldığı kurumsal iletişim projeleri hazırladı.

İltek’i kurumsal iletişim projeleri üreten, etkinlik tasarımı yapan, görsel ve işitsel teknolojik çözümler üreten, etkinlik akış yönetimi gerçekleştiren bir şirket haline getirdi.

Bir sürü ülkede yaşamış olması yanı sıra ailesinin dünya bakışı, Batı ve Doğu kültürüyle harmanlanmış, bu iki kültürle iç içe büyümüş olması, hem dünya meseleleriyle ilgilenmesine hem de sanata olan yakınlığın sebebidir.

Bugün, İltek ve İltek Show bünyesindeki 30 kişilik bir ekibin yöneticisi olarak profesyonel hayatına devam ediyor.

2010’dan beri TEDxReset etkinliği yapıyor.

ALİ ÜSTÜNDAĞ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.