INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ANDREW GRILL

ANDREW GRILL Fütürist, Konuşmacı, IBM Global Eski Yönetici Ortağı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ANDREW GRILL 2024 Konuşma Başlıkları ANDREW GRILL 2024 Konuşma Başlıkları

  • Ya Ezber Boz Ya da Ezberin Bozulsun!
  • Sosyal Satış Etkisi
  • Dijitalde Başarısı Kanıtlanmış İş Kurabilmek
  • Geleceğin İş Yerleri
  • Yapay Zeka için Hazır Mısınız?
  • Dijital Çeşitlilik
  • Marka Elçileri Yaratmak

Konuşmacı Profili

Fütürist Konuşmacı ve IBM Global eski Yönetici Ortağı Andrew Grill, dijital dönüşüm, sosyal satış etkisi, geleceğin iş yerleri, blockchain ve yapay zeka gibi gelişmekte olan teknolojiler, dijital çeşitlilik, kişisel markalaşma ve çalışamların şirketlerin birer marka elçisi olması konularında konuşmalar yapmaktadır.

Andrew Grill, dijital dönüşümün organizasyonları kısa ve orta vadede nasıl etkileyeceğini keynote konuşmalar, workshop fasilitasyonları ve stratejik danışmanlıklar aracılığıyla ilham veren ve etki yaratan biçimde aktarmaktadır.

Pratik ve uygulanabilir öngörüleri dünya çapında pek çok şirket tarafından benimsenen Andrew Grill, bu yolla müşterilerinin zaman ve kaynaktan tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

%100 Dijital mottosuyla Andrew “dijital olana ulaşmak için sizin dijital hale gelmeniz gerekir” diyerek, şirketlerin uzun dönemde varmak istedikleri hedeflere yönelik, onlara eyleme geçirilmesi mümkün öngörüler sunmaktadır.

Tecrübeli bir kurumsal lider olarak Andrew Grill, Avrupa ve Avustralya’da birçok teknoloji şirketi kurmuş ve yönetmiştir. Çalıştığı önemli şirketler arasında Telstra, Vodafone, Nestle, BBC, American Express, John Lewis ve Unilever bulunmaktadır. Ayrıca tecrübeli bir TEDx konuşmacısı olarak Grill şimdiye kadar 4 ayrı TEDx organizasyonunda konuşmacı olarak yer almıştır.

ANDREW GRILL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.