INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

AYŞE TOLGA

AYŞE TOLGA Oyuncu, Yazar, Sağlıklı Yaşam Uzmanı

Keynote & Konuşma

AYŞE TOLGA 2024 Konuşma Başlıkları AYŞE TOLGA 2024 Konuşma Başlıkları

  • Ayşe Tolga ile Bütünsel İyi Yaşam
  • Ayşe Tolga ile Aromaterapi
  • Ayşe Tolga ile FaceFit

Ayşe Tolga Kimdir?

9 Ayşe Tolga, 1994 senesinden beri ekranlardan tanıdığımız bir yüz. Oyunculuk ve sunuculuk kariyerinin yanı sıra 2004’den beri beslenme sistemleri ve detox, masaj ve vücut terapileri üzerine eğitimlerle başladığı wellnes konusundaki uzmanlaşma sürecinde, Bangkok da SPA kurulumu ve yöneticiliği , Londra’da klinik aromaterapi, Provence’da parfümcülük eğitimleriyle ilgi alanlarını zenginleştirmiştir. Cilt ve vücut bakımı konusunda da eğitim alarak uzman estetisyen olan Ayşe, 2007’de

Türkiye'nin ilk Aromaterapi markası Aisha’yı kurmuş ve yine aynı sene Londra’da bulundan İTHMA’dan mezun olarak Klinik Aromaterapist olmuştur. Ayşe, aysetolga.com isimli bir wellness sitesinin kurucusu ve aynı zamanda Youtube‘da kanalından da videolar paylaşmaktadır. Gazete, dergi ve dijitaldeki yazılarıyla , AVM söyleşileri, atölye çalışmaları ve TV programlarına konuşmacı olarak katılarak sağlıklı yaşam, şifa metodları, güzellik ve estetikle ilgili bilgilerini paylaşmaktadır. Şu ana kadar yapılan 4 proje de 55.000 kişinin üzerinde katılım alan, dijital üzerinde konumlanmış, bütünsel değişimi amaçlayan 8 Haftada Değişim ve  #YeniBirBen programının proje lideridir.

Sosyal sorumluluk konularına duyarlılığıyla bilinen Ayşe, kadın ve çocuk hakları ve eğitim projelerinde, Omurilik felci tedavilerine fon sağlayan yardım organizasyonları gibi toplumsal sorunlara destek için için STK’larla çalışmakta, sıkı bir hayvan hakları savunucusu, Greenpeace, WWF, Doğa Derneği, TOG, Toçev, LOSEV destekçisidir.

İyilik Sende , 8 Haftada Değişim, Titreşimini yükselt, hayatın değişsin isimli kitapların yazarıdır. Ayşe hali hazırda, aromaterapi ve bütünsel şifa enerjisi sistemleriyle danışmanlık vermekte, seminerler ve kamplar düzenlemektedir.

Masters of Ceremony

Ayşe Tolga, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

AYŞE TOLGA kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.