INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

CASPAR CRAVEN

Caspar Craven Girişimci, Maceraperest, Yazar ve Yüksek Performanslı Takımlar Geliştirme Uzmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

CASPAR CRAVEN 2024 Konuşma Başlıkları CASPAR CRAVEN 2024 Konuşma Başlıkları

 • Başarı Haritası: Kazanan Takımlar Yaratmak için 8 Adım
 • Baskı Altında Karar Verme
 • Fırtınayı Göğüslemek
 • Değişen Dünyada Takım Dinamikleri
 • Sonsuz Sabır ve Anında Sonuç Almak
 • Sen Olmadan Yürüyebilecek Bir İş Kurmak!
 • Resilience / Dayanıklılık (5 Yaşında Bir Çocuğun Anlayacağı Basitlikte)
 • Başarıyla Gelişim: Şirketlerin Aile Yapısından Öğrenecekleri
 • Mümkün Olmayanla Başla – Büyük ve Cesur Hedeflere Nasıl Ulaşılır?
 • Etkin ve Yüksek Performanslı Takımlar Oluşturmak için Yeni Kurallar
 • Eşiniz ve Çocuklarınızla Takım Olabilmek: Denizde İki Yıl Süren Deneyimden Notlar

Konuşmacı Profili

30 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde takımlar kurup yöneten bir iş lideri olarak en önemli farkındalığım şu oldu: Başarılı liderler; hayatta iki ayrı takım kurduğunun bilincinde olan insanlar; işte ve evde. Ben, liderlerin ve ekiplerin, gerçek anlamda yüksek performansa erişebilmeleri ve sonuç almaları için alışılmış düşünce kalıplarının dışına çıkılması gerektiğine inanan biriyim. 

Hayata 14 yaşında bir girişimci olarak atıldım ve o günden beri global şirketlerde, start-up oluşumlarında, can çekişen firmalarda ve büyük ölçekte büyüme sağlayan şirketlerde ekipler kurdum ve yönettim. Bu tecrübe 5 yıllık KPMG ve 10 yıllık hizmet sektörü deneyimlerine ek olarak CFO’luk görevini de içinde barındırdı.

Dünya çapında düzenlenen yat yarışlarına katılmak üzere bir takım kurdum. Ancak kurduğum en zorlu takım kendi ailemin dahil olduğu yat takımı oldu. Eşim ve 9, 7 ve 2 yaşlarındaki üç çocuğumla dünya turu, karşılaştığım en zorlu mücadelelerden biriydi. Bu şekilde denizde birçok kez Dünya turu tamamladım ve bu eşsiz deneyim bana iş hayatında başarılı takımlar oluştururken faydalanacağım benzersiz bir içgörü kazandırdı. Bu deneyimi keynote konuşmalarımda, ev ve aile değerlerini işte, iş değerlerini ise evde uygulamayı içeren bir başarı formülü olarak aktarıyorum. 

İş hayatımız boyunca kişisel ve profesyonel alanımızı çoğu zaman başka insanlarla paylaşırız ve tüm iniş ve çıkışlarıyla iş ve yaşam boyunca kendi yolumuzu bulmayı öğrenmek uzun vadeli başarı ve mutluluğun anahtarıdır. Peki soru şu; nasıl birlikte çalışır ve gelişiriz? Uzun vadeli başarıyı yakalamamızı sağlayan  takımları birlikte nasıl inşa ederiz?

Caspar Craven sıfırdan başlayıp başarıyla büyüttüğü ve Pasifik Okyanusu’nda seyir halindeyken sattığı girişimcilerinden yola çıkarak hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda kendi hedeflerinize ulaşabilmeniz için tüm bildiklerini konuşma programlarında sizlerle paylaşıyor.

CASPAR CRAVEN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.