HAKKIMIZDA REFERANSLAR BLOG İLETİŞİM

CEMRE CANSET BAĞAN

Cemre Canset Bağan Yoga Eğitmeni & Yoga Eğitmenlik Eğitimcisi | Yaşam & Motivasyon Koçu | Ruhsal Yolculuk Mentoru | Empat & Aşırı Hassas Kişilik Uzmanı | Enerji Terapisti

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

CEMRE CANSET BAĞAN 2023 Konuşma Başlıkları CEMRE CANSET BAĞAN 2023 Konuşma Başlıkları

  • Masa Başını Dengele: Optimum Postür
  • Daha Özgür Bir Beden, Daha Özgür Bir Zihin (Yin)
  • Sinir Sistemini Regüle Et - Stresi Kolaylıkla Savuştur
  • Yüz Yogasıyla Duygularını Seçerek Yaşa
  • Canlandırıcı Yoga
  • Mindful Fitness

Cemre Canset Bağan Kimdir?

Canset Bağan meditasyonla ilk kez 12 yaşındayken ailesi ile birlikte gittiği Brahma Kumaris’te tanıştı. Bilinmeyene olan ilgisi ve insanlara olan sevgisi, onu henüz14 yaşında Reiki inisiyasyonu ile buluşturdu. Enerji uygulamaları ve yeni sistemler ile devam eden bu şifalandırma süreci, üniversiteden sonra yeni ve fiziksel bir boyut kazandı.

2010 yılında Işık Üniversitesi İktisat ve İşletme bölümlerinden ikincilikle mezun olduktan sonra, Türkiye’nin önde gelen iletişim ve reklam ajanslarından birinde stratejik planma ve pazarlama danışmanlığı görevi ile çalışma hayatına başladı.

2011 yılında Amerika’dan Yoga Kids sertifikası alarak, hafta sonlarında çocuklarla çalışmaya başladı. Bu çocukların yaşamlarında gördüğü pozitif değişimlerden sonra, buna asıl ihtiyaç duyanın biz büyükler olduğunu fark etti.

2013’te 200 saatlik Temel Hatha Yoga Eğitmenliği sertifikasını alarak, pazarlama uzmanı olarak çalıştığı şirketten ayrılarak yoga eğitmenliği yapmaya başladı.

2013-2018 arasında Türkiye’de Vinyasa Yoga, Yin Yoga, Yoga Terapi ve Mindfulness sertifikalarını; Amerika Budokon Üniversitesi’nden Budokon Yoga ve İngiltere Birthlight’tan Hamile Yogası sertifikalarını aldı. İstanbul’un her iki yakasında tanınmış gym ve yoga stüdyolarında çalıştı; festivallerde, büyük otellerin bayram programlarında, Yoga Vakfı’nın Dünya Yoga Günü aktivitelerinde dersler verdi.

2014 senesinde Londra Budist Merkezi’nden bir eğitmenle meditasyon çeşitleri, şiddetsizlik ve farkındalık üzerine derinlemesine çalıştı, 2015’te Brezilya’ya giderek şamanlarla çalışmaya başladı. Bilincin yükselmesi, frekans aralığının artması, geçmiş yüklerden arınmak konularında eğitimler aldı.

2016-2019 arasında hocalık eğitimleri vermeye, şirketlere danışmanlık yapmaya, health & wellness alanında içerik üretmeye başladı. Mind Body İstanbul ve Bodrum festivallerinin planlamasından, Meditopia Yoga app içerik üretimine, kurumlar için Wellness ve spa departmanları kurmaktan yönetmeye kadar sağlık – esenlik alanlarında çalıştı.

2019 senesinde Yaşam Koçluğu eğitimini tamamladı, kişilere zihinsel alanlarda da eğitim ve danışmanlık vermeye başladı. 2020 senesinden bu yana uzmanlığını bireyler ve gruplardan şirketlere doğru yönlendirmeye başladı.

10000 saatin üzerinde ders deneyimi olan, on binlerce kişinin yaşamına dokunmuş Canset’in verdiği ders ve eğitimler şu başlıklarda toplanabilir:

Yoga, farkındalıkla hareket, mindful fitness, postür optimizasyonu

Nefes

Mindfulness

Meditasyon

Yaşam ve Motivasyon

Somatik deneyimleme ve salıverme

Geçmişi salıverme

Duygusal olgunluk ve bütünlük, duygusal zeka

Enerji uyumlamaları ve terapileri

CEMRE CANSET BAĞAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.