HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

CENGİZ FERHAT ALTAY

CENGİZ FERHAT ALTAY Mizah Atölyesi, Kurucu

Keynote & Konuşma

CENGİZ FERHAT ALTAY 2024 Konuşma Başlıkları CENGİZ FERHAT ALTAY 2024 Konuşma Başlıkları

  • Hayatın İçinde Mizah
  • İş’te Mizah
  • Etkili İletişimde 4 + 1 Ö
  • Organik Mizah ve Hikaye Anlatıcılığı

Cengiz Ferhat Altay Kimdir?

ABD’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi alan Cengiz Ferhat Altay, Türkiye’de de doğaçlama eğitimi gördükten sonra 2009 yılından itibaren bu alanlarda kişisel atölye çalışmalarına başlamış; birçok üniversite, kurum ve kuruluş bünyesinde çeşitli atölyeler, tek kişilik gösteri ve doğaçlama sahne performansları gerçekleştirerek binlerce kişiyle buluşmuştur.

Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili & Edebiyatı lisans ve Marmara Üniversitesi Sinema-TV yüksek lisansı mezunu olan Altay, halen Mizah Atölyesi kurucu & eğitmeni olarak kurumlar bünyesinde çeşitli gösterilerle birlikte, mizah odaklı özel atölye çalışmaları ve eğitimler gerçekleştirmektedir.

Masters of Ceremony

Cengiz Ferhat Altay, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

CENGİZ FERHAT ALTAY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.