INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

CENK ÇIĞIR

CENK ÇIĞIR Chief Hospitality Officer - Avantgarde Collection Hotels

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

CENK ÇIĞIR 2024 Konuşma Başlıkları CENK ÇIĞIR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Be My Guest – Misafirim Ol
  • Mea Culpa – Benim Hatam
  • Hizmet 4.0 – Hizmet Her Şeydir
  • Perspective – Değişim Açısı
  • Ubuntu / Non Nobis Solum – Ben, Biz Olduğumuz Zaman Benim
  • B-Sale – Davranışsal Satış

Cenk Çığır Kimdir?

Erken yaşta Kuşadası’nda başladığı otelcilik yolculuğunu Hillside Beach Club gibi sıra dışı markalarda üst düzey yöneticilik yaparak sürdürdü. Adam & Eve - Belek gibi iddialı bir tasarımın işletmeye geçişini ekibi ile birlikte gerçekleştirdi. ABD’de Restaurant Grubu Yöneticiliği yaptıktan sonra Multinet’in ilk gelişim aşamasında tüm operasyon, bölgeler ve satış tasarımını, İcra Kurulu Üyesi unvanı ile yürüttü.

Turizm ve Ağırlama Hizmetleri Yöneticiliği ile geçen yıllar boyunca ‘hizmet algısı’ odaklı ‘Misafir Deneyimi ‘eğitimleri tasarladı ve iç eğitmenlik yaptı.

Son 3 yıldır Educhos’ta ekibi ile birlikte ‘Misafir Deneyimi Süreçleri’ üzerine özgün eğitimler tasarlıyor ve Garanti Bankası, Türk Hava Yolları, DenizBank, Vakko, Acıbadem Sağlık Grubu, Zen Pırlanta gibi Türkiye’nin önemli markalarına eğitmenlik yapıyor.
1972 doğumlu, Çukurova Üniversitesi Mersin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Lisans derecesinden sonra, Mersin Üniversitesi Turizm İşletmelerinde Liderlik Master derecesini tamamladı.

CENK ÇIĞIR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.